Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Finomabb módszer érzékeny...

Finomabb módszer érzékeny makk (pénisz) kezelésére?

Figyelt kérdés

Ma voltam az urológusnál, abban a hitben, hogy műteni kell a péniszem, de hálistennek nem. Azonban kiadott egy kenőcsöt, mert nagyon érzékeny a makkom, és hogy azzal kenjem és rendben lesz, mert elvileg annyi baja van, hogy el van "szokva a tisztálkodástól".

Igen tudom, ezt nem kellett volna elhanyagolnom, de nekem a szüleim erről nem világosítottak fel :(

Azonban az a baj, hogy rákenni a kenőcsöt is nagyon nagyon kellemetlen. Esetleg nem volna valami mód arra, hogy legalább egy kicsit is de gyengébb legyen a fájdalom? :/



2018. aug. 14. 22:00
 1/1 anonim válasza:
Először is egy férfi ember gond estén mindig a három testőrt hívja segítségül.A hubi,jéger,kalinka triumvirátust.Ezután felcsapod a kolbászt és elintézed amit kell.Én mindig így csináltam,nem kell ezt túlbonyolítani.
2018. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!