Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kérdezi meg ugyanazt a...

Miért kérdezi meg ugyanazt a háromezredik fiú ezen az oldalon? (pénisz, fityma, maszti, sperma, stb)

Figyelt kérdés

A pénisz mérete, a fitymafékkel és a szűkülettel kapcsolatos dolgok, pöttyök és foltok a makkon, a testmagasság és a növekedés esélyei / határai, az éjszakai spontán magömlés, illetve a sperma megjelenésének ideje, mennyit lehet maszturbálni, stb?

Lehet, hogy tanfolyamot kellene szerveznem serdülőknek, kamaszoknak és éretlen nagykorúaknak a tudnivalókról?... :))))))



2018. júl. 24. 01:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

Csakhogy az emberek lusták használni a keresőt, mindegyik annyira önző, hogy elvárja, hogy mindenki csak rá, az ő nyűgjeire figyeljen, miközben ő maga is tudja, hogy itt kicsi a valószinűsége a valódi segítségnek, "de azért megpróbálják itt is, hátha". Ez inkább pszichológiai dolog, főleg hogy egyik se akar orvoshoz menni akkor se ha már a gondja annyira súlyos hogy alig bírja kibírni, ezt pedig a segítségüket valamilyen tisztességtelen hátsó szándékból privát üzenetekben felajánlkodó felhasználók (kommentjeik és százalékaik alapján sejthetők, kik is ezek,) is jól tudják, ezért is próbálkoznak elterelni ezeket a kérdezőket segítséget keresőket a valóban működő, használható megoldások, valódi segítők és szakemberek felől, lehet ez nemcsak orvos, hanem ápoló, szexuálpszichológus vagy egyéb egészségügyben végzett tapasztalt segítők, tanácsadók is, akik tényleg tudnak segíteni. Az emberek főleg a tinik sokszor egyáltalán nem értelmesen cselekszenek, érzelmek alapján cselekszenek, és ezzel saját magukat kergetik a saját vesztükbe amikhez a privát üzenetben rájuk telepedők csak felgyorsítanak. Ezért tartunk itt.

Ha valaki tanfolyamot tartana nekik, ott és akkor széjjelröhögnék "mer az a menő", meg még elég zavarban is lennének emellett!

2018. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért mert fogalmuk sincs semmiről. Kb az a szinvonal amikor a lányok megkérdezik,hogyha lenyelik attól terhes lesz-e vagy hogy napra pontosan mikor jön meg először.

Szexuális tájékoztatás nulla!

És sajnos ebből adodóan rengeteg a frusztrált, testképzavaros, önértékelési zavarban szenvedő fiatal.

Ez sajnos egy nagyon veszêlyes dolog, nagyon sok élet zátonyra fut ez miatt. ( pl én is teljesen roncs lettem , mert azt hittem az átlagos méreteimre 182 magas 16/5 intim

hogy egy selejt vagyok)

Illetve rengeteg perverz troll is van itt.


A hiteles felvilágositó tanfolyam pedig vicc nélkül jó dolog lenne.

2018. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!