Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kérdezi meg ugyanazt a...

Miért kérdezi meg ugyanazt a háromezredik fiú ezen az oldalon? (pénisz, fityma, maszti, sperma, stb)

Figyelt kérdés

A pénisz mérete, a fitymafékkel és a szűkülettel kapcsolatos dolgok, pöttyök és foltok a makkon, a testmagasság és a növekedés esélyei / határai, az éjszakai spontán magömlés, illetve a sperma megjelenésének ideje, mennyit lehet maszturbálni, stb?

Lehet, hogy tanfolyamot kellene szerveznem serdülőknek, kamaszoknak és éretlen nagykorúaknak a tudnivalókról?... :))))))



2018. júl. 24. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Meg van válaszolva mind a 3000, és másutt is megvannak az infók a neten, és aki ezeket nem képes fellelni, az a tanfolyamra se találna rá...
2018. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanazért amièrt a nők is felteszik a : hüvelygombás, szerintetek pozitív a teszt, lehetek terhes, kicsi a mellem/nagy a mellem, szerintetek szép vagyok, ez bejön a fiúknak, kövér vagyok kérdéseket.

Tudatlanok, egyszerűek, lusták megkeresni maguk a válaszokat, az instán és a facebookon élnek, elhiszik, hogy a virtuális dolgok valóságosak.

2018. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Argloss ***** válasza:
100%

Ezekre az információra jellemzően azoknak a fiataloknak van szüksége, akiket nem készítettek fel arra, hogy saját maguknak találjanak meg válaszokat.

Tessék megtapsolni a szülőket meg az oktatási rendszert.

2018. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Te, mondok valamit: Ezernyi téma lenne, ami engem érdekelne, izgatna, akármi. A kutya nem akar beszélgetni velem. Viszont ha bedobja valaki a fütyitémát (ami engem totál nem érdekel), akkor ott gyűlik a nép, mint kutyaszâron a dögbogár. (Az összes heteró is ott gyűlik, mert kb. idáig tart az egész gondolatviláguk.) X éve nyúzom ezt a gyk-ás oldalt, hát ahhoz képest második ízben - nem, kérdést még nem írtam ki, ott még nem tartok, de - bemerészeltem válaszolni valami félmondatot. Na, azóta nem unatkozom, égnek a vonalak, sorban állnak a hideg, meleg, és kitudja beszélgetőpartnerek, még a témát is el lehet kanyarítani kicsit odébb, hál'istennek.
2018. júl. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, tök jó dolog a kommunikáció, a beszélgetés.
2018. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

szövegértéseid vannak. a minden háromezredik azt jelenti, hogy 3000-ből egy, tehát az nem nagy szám

a kategória adja a témát, azért kérdezik.

2018. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csakhogy én nem azt írtam, hogy "minden háromezredik".

Ennyit a szövegértésről...

2018. júl. 24. 14:18
 8/12 szamo77db ***** válasza:
Miért kérdezi? Én sem tudom. De most már megüt a guta!
2018. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azért mert ez a problémája


minden kérdés mögött egy ember áll, aki segítséget kér, erre kell gondolni

2018. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamo77db ***** válasza:
24%
De már annyiszor válaszoltunk ezekre a kérdésekre, meg kellene néznie ott. Az biztos, hogy mindig "újra termelődnek" ezek a kérdezők, mert újabb és újabb generációk lépnek be a serdülőkorba.
2018. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!