Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy általános urológiai...

Egy általános urológiai vizsgálat hogyan működik? 25 éves fiú vagyok A házi orvos küldött el. Volt valaki ijen vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok.

Előre is köszönöm!



2018. máj. 30. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
voltam privibe elmondom
2018. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi időseknél még csak a heréket csekkolják tapintással, jobb helyeken ultrahanggal is. 45 felettieknél már prosztatát is végbélen keresztül, azt nem szeretik.
2018. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Volt valami ok,betegség,gyanú,hogy elküldött?


25 évesek ha csak nem tapasztalnak valami kellemetlenséged(pl.nemi bajra utaló jelek,vér,genny a spermában,gxakori vizelés,zavaros vizelet,gyulladás,here fájdalom,fitymaszűkület) nem járnak urológushoz.

Ha viszont van valami kellemetlenség,valami panasz akkor a vizsgálat arra irànyul.pl heréd fàj akkor azt nézik meg



Ha viszont semmi orvosi ok nincs a szűrésre,akkor átlalànos szűrést végezhet az orvos.Ki küldhet egy üvegcsével a mozsdóba,hogy friss vízelete legyen.A heréket megnézheti,fitymàt hátrahúzhatja,húgycső nyílást szemügyre veheti és prosztata vizsgálatot is végezhet

2018. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi okkal mentél a háziorvoshoz, és az miért küldött az urológushoz? gondolom az nem vizsgálgatott...
2018. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam több helyen is. Priviben bővebben.
2018. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!