Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Valami komolyabb?...

Mi lehet ez? Valami komolyabb? Vagy elmúlik magától?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Ma második napja érzek a jobb herémben tompa fájdalmat,ami ma már a combomba is sugárzik. Úgy egész nap elvagyok,nem érzem,de estére előjön.Most meg elkezdett rázni a hideg.

Mitől lehet ez? El fog múlni magától?

Nagyon félek,érettségi előtt nem tudok műtétet bevállalni,ha esetleg kellene.


2018. ápr. 12. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és néha olyan érzésem van,mintha magas lenne a vérnyomásom. Nem tudom ez mennyire fontos ilyen szempontból.
2018. ápr. 12. 22:32
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg kicsit érzek bizsergést is a herémben.
2018. ápr. 12. 23:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta voltam orvosnál,volt ultrahang,vizelet-és vérvétel,urológiai vizsgálat. Minden negatív,úgyhogy szerencsére nem a visszértágulat,amitől féltem. Akkor gondolom,el kell majd múlnia.
2018. ápr. 14. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapogasd ki, hogy nincs e valahol csomo. Amugy nekem is volt hogy fajt kb ket napig es be voltam rezelve. Hajlamosak vagyunk tulreagalni az ilyet, de ha egy hetig nem mulik ujra vizsgaltasd meg
2018. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!