Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minoxidil hatásos?

Minoxidil hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok és gondolkodom a regaine vagy kirkland márkájú minoxidilt tartalmazó cuccon hisz itt ott nől a szakállam csak. Nincs nagyon egység benne van ahol pár szál van máshol pedig szinte egyenletes. Pl áll csúcsomon is 2 szélén látszik valamennyire középen meg 1 szál van. Elég sok meg győző videó van róla youtubeon és más helyeken is dícsérik. +kérdés ha használom fél-1 évig vagy ameddig jónak látom és utána abba hagyom ugye nem lesz mellékhatás vagy akár visszafejlődés? Bocs nem értek ezekhez .


2018. ápr. 2. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én irigyellek komolyan! Igaz haverom is ilyen meg jó pár ismim én meg hót szőrös lennék de én meg ki szoktam epilálni.

Szval igen, biztosan hatni fog, de megemeli egy kicsit a vérnyomásodat.

Ahol a szőr kinő ott többet nem fejlődik vissza, ez nem olyan mint a hajhagymák, ezt ki sem lehet irtani ahol van!

2018. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha jobban belegondolok az azért nem oda való! Inkább kérdezzed meg az orvosodat!!

Az is lehet hogy máshol is szőr nőne rajtad, ott ahol nem is akarnád!!

Mennyi a tesztod? Lehet eleven kevés! Vannak természetes teszto növelők mint arginin és ornitin, de én már rég voltam ebbe a sportba, biztos azóta vannak mások is, szaval inkább azokat gyűrjed magadba. :)

2018. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lábam , hasam kellően szőrös úgy gondolom de az arcomon valahogy csak 1 éve kezdett el erősödni de sok ismerősömnek már 16-17 évesen ilyen volt mint most nekem 21 évesen
2018. ápr. 2. 08:12
 4/5 anonim válasza:

Én kipróbáltam és nem jött be. Már az első használatnál feltűnt, hogy nagyon viszketek tőle mialatt a bőr beissza, de gondoltam 15 percig el lehet viselni. Majd nem egészen egy hét elteltével elkezdett hámlani, kipirosodni a bőröm szóval abbahagytam.


A weblapon ahonnan rendeltem ott fel is hívták a figyelmet a lehetséges mellékhatásokra, ott úgy írták hogy "nagyon ritka esetekben előfordulhat". Hát nem tudom, hogy a 30%-os alkohol tartalmú oldat az emberek hány százalékánál okoz mellékhatásokat, mindenesetre rákerestem és akadtak szép számmal olyanok akik hasonlóakról számoltak be.


Nem akarok senkit lebeszélni róla, csak azért írtam ezt meg, hogy aki olvassa tudjon róla, hogy ez is benne van a pakliban és lehet hogy csak pénzkidobás lesz az egész.


Egyébként a Kirkland márkájú minoxidilt próbáltam.

2018. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már közel 2 hónapja használom a dobozon 1hónapra elegendő adagot (napi szinten használom egy nap maradt ki talán) . Regaine márkájúhoz sikerült hozzájutnom. Valóban ezt tapasztaltam én is hogy valamennyire szárítja a bőrt viszont ez olyan szempontból jó hogy a kisebb szőrszálak is teret nyernek az elhalt hámsejtek távozásával. Nos közel 2 hónap használat után az a véleményem ,hogy valóban használ a szer de csodát senki ne várjon tőle. Nem 1 hét után lesz burjánzó szakállad (már ha lesz. Mert ugye ezek a gének) viszont magamon észre vettem mondhatni új helyeken fedeztem fel szőrszálakat illetve a meglévő helyeken mintha erősödött volna. Az árát mindenképp megéri
2018. jún. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!