Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg hatásos?

Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

tudom, sokan kérdeztek már hasonlót. De én inkább tapasztalatokat hallanék szívesen most. Tényleg használ valamit ez a gél? Vagy tudtok olyt, ami használ?


[link]


2017. máj. 1. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hatásos lenne, már minden pasinak 30 cm-es farka lenne. Ne dőlj be minden baromságnak.

20N

2017. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ez egy kamu oldal. Több ismerősöm adatait, képét, nevét is ellopták fb-ról, és ezt a krémet népszerűsítő oldalakon tűntek fel "hozzászólóként". Szóval ennyire nagy kamu az egész.

Egyébként nincs semmilyen krém, ami növelné a méretet.

2017. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sétálj be egyszer egy urológiára és figyeld egy hétig mi megy a háttérben. Rengeteg olyan férfival fogsz találkozni, aki kétségbeesve megy be, hogy valami neten talált tutibiztosnak árult vackot nyomott a farkába és most ilyen meg olyan ronda meg fáj.

Én eü-ben dolgozom és nem javaslom, hogy kipróbáld.

Az egyetlen ami használ az a sajátzsíros vagy microlanos feltöltés (amit szakember csinál, nem te otthon!), de az is inkább csak a vastagságát növeli, a hosszát nemigen.

2017. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!