Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen miért nem nő az...

15 évesen miért nem nő az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
Szóval mit tegyek, hogyan nőhetne gyorsabban?
2008. okt. 20. 19:02
 1/7 anonim válasza:
78%
örülj neki, majd pár év múlva megtudod milyen minden reggel kómásan lehúzni...
2008. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16 vagyok, 1 hónap és 17 :) Én sem boroválkoztam még! Mára látszik már hogy van kis "pihe" de az is csak pár miliméter :) Nincs 1 centis sem! Most gondolkodom én is hogy elkezdjem-e a borotválkozást! De szerintem ahogy mondták, örülj neki! ;)
2008. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örülj te kretén!! Van egy osztáljtársam olyan ronda az arca mert nem egyenletes szakála nő hanem itt-ott egy egy szőrszál mintha haj lenne, gusztustalan nagyon szar neki naponta borotválni...


NWO

2008. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2008. okt. 23. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

én 18 éves vagyok, már vagy 2 éve eldöntöttem, hogy hogyan akarom hordani, és csak ott foglalkozok vele, borotválom, máshol nem is nő, viszont ott, ahol akarom, ott jó erős már, vagyis a pajeszom, és az államon, máshol viszont csak pár milis pihe van. :-)) Szerintem jól jártam.

Egyébiránt tényleg örülj neki.

2009. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát én 14 vagyok és nő rendesen bajusz, szakáll, kecskeszakáll is.
2009. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lackaaa válasza:

Örülj neki ember:D én nem szeretek borotválkozni, és ha nem megyek péntekenként szórakozni akkor nem is borotválkozok meg. Már 2 hete nem borotválkoztam, ma meg lebácsiztak:D

17/F

2011. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!