Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka h nem nő...

Mi lehet az oka h nem nő rendesen az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még mindig nem nő.kb 2 hetente 1x le is borotválom a képem.A bajszom mikor nő már elég hosszú fekete szőr van(nem pehely)de a többi részen szinte semmi.Vagy világos színű.A hajam pedig sötét barna.Mi lehet ennk az oka.És ha naponta borotválnám fél éven belül lenne arcszőrzetem?
2011. jan. 31. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Jujjj!! 17 éves vagy b+ :D, amúgy majd megtudod milyen amikor nincs kedved borotválkozni de mégis kell, szóval ne akard még annyira
2011. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszerűen a génektől függ. Valaki már 15 éves korában borotválkozik, valaki meg még 20 évesen is csak pelyhedzik. Ne ijedj meg, tényleg nagyon rossz, amikor suliidőben el vagy havazva, nem borotválkozol meg és ezzel basztatnak a suliban.
2011. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez igaz adjál hálát az istenek hogy még nem kell borotvákoznod és 15 éves vagyok és már most elegem van belőle :DD

és ez télleg igaz ha már nincs időm és egy kicsit nagyobb akkor már megszólnak :D

2011. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!