Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pszichés problémáimmal...

A pszichés problémáimmal kivel tudok beszélni? Nincs ingyenes pszichológus

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a korod és nemed -beliekkel. Ha komolyabb a dolog, a gyerekorvosoddal. Ha felnőtt vagy, elsőként javasolnám a háziorvost.
2017. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes lelkisegély vonalak. Ha 18 év alatt vagy, ott a Kék Vonal.
2017. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos, onnan irány az ingyenes pszichiáter.
2017. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, jó nagy hülyeséget írtál!
2017. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondod, tényleg? :O
2017. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tamajna válasza:
Nem tudom, hol laksz, de mindenhol működik Családsegítő Szolgálat, és ott igénybe lehet venni ingyenes pszichológusi tanácsadást.
2017. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha beláttad hogy van valami bibi, van azmar egy lépés a gyógyulás felé :) ne aggódj Enis voltam ráadásul már mind a 3 nál és végül meggyógyultam. Add ki magadból ne várj ilyennel híddel jobblesz ezek szakemberek erre szakosodott azért vannak hogy segítsenek ezt nefeledd. Attól függ mi a bajod. 3kategória van. Ha nem annyira vészes akkor elég a lelkisegely. Ha ugyerzed nemtudsz rajta változtatni ne habozz indulj el pszichológushoz oda híddel mindenki jár vannak ám problémák amikben csak ő tud segíteni mert már egyszerűen sok utána figyeld meg jobblesz. A harmadik a pszichiátria oda akkor menj... Én akkor mentem amikor már tényleg majdnem beleorultem és minden kötél szakadt.. Remélem tudtam segiteni
2017. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!