Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon gáz, hogy az anyukám...

Nagyon gáz, hogy az anyukám meglátott meztelenül?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel történt a dolog, bejött felkelteni, én pedig elfelejtettem, hogy éjszaka levettem az alsó, és ruha nélkül keltem ki az ágyból, ráadásul merev volt, és látta, mert mosolygott. Ezt nagyon gáznak érzem, így 17 évesen.

Azóta nagyon kellemetlen ránéznem...


2017. ápr. 2. 09:06
 1/9 papagenou ***** válasza:
96%

a fia vagy, elég sokat látott meztelenül. valószínűleg azért mosolygott, mert látta, hogy lassan felnő a fia s szerencsére egészséges. megtörtént, ez van.

másik oldalról; 17 évesen ne menjen be felkelteni s kérd meg h kopogjon is legközelebb mielőtt benyit.

2017. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, az anyukád nem most látott először meztelenül. Ahogy ő se, te se csinálj ebből ügyet!
2017. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%
kicsit ciki, de ő az anyukád, nem kell szégyellned a dolgot, lépj túl rajta:)
2017. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Mikor fürdeni vagyok néha hozzám is bejön ha kell valami neki a fürdőből. Általában szokott kopogni de azért így is ciki mert néha full merevedésem van és olyankor nem győzöm hogyan takargatni meg elfordulni oldalra hogy ne lássa (14/f) :D
2017. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző (#4-es) hozzászólónál se érzem ezt túlságosan cikinek, kivéve ha azon kapja rajta, hogy masztizik éppen. De neked pusztán az egészséges reggeli merevedésed volt működésben, amit nálam is többször megláthatott az anyukám, mert mindig meztelenül aludtam. Nem hinném, hogy okod lenne ezt szégyellni előtte. sőt, bizonyos szituációkban (tábor, kirándulás, stb) még a haverjaid előtt se, hiszen mindenkinél így van ez.
2017. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyannyira gáz ez, mint mikor te látod meg őt...


Egyik sem túl kellemes, de nem is haltok bele. Gáz csak az, ha ebből rendszert csinálnak vagy keresik is az ilyen alkalmakat, vagy utólag izgatónak találják, mert ott komoly agybajok vannak.


Még álom szintjén is, kivéve ha utólag kínosnak tartod.

2017. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most történt ilyen először, és remélem utoljára. Nem tudom, hogy hogy lehettem ilyen hülye, hogy elfelejtetem, hogy nincs rajtam boxer. Még mindig nagyon kellemetlenül érzem magam...
2017. ápr. 3. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom ez neked mért kellemetlen én aput látom minden reggel meztelen nálunk ez nem okoz gondot 20 fiu
2017. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Picit ciki,sok helyen 13 évesekhez se jarkál be a szülő ,legközelebb jobban figyelj.

Na meg azért nagyon nem mindegy hogy ellenkező nemű szülőről van szó.13 éves lányokhoz se jàrkál be apuka.

2017. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!