Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális, várnom kell még...

Ez normális, várnom kell még rá, vagy még korai lenne, ha most törénne?

Figyelt kérdés
13/f vagyok, és már kezdnőni a fanszőrzetem, a n.szervem körül, de még nem volt asszem így hívják:magmaömlésem.... ez normális.Valamikor tuti megjön, csak várni kell, vagy van olyan, hogy nem jön el soha, az ömlés...? Légyszí segítsetek, aggódom...
2010. máj. 7. 16:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elég lassan növök...Egyébként hónajszóröm, az csak kezd nöni, tehát ilyen icike szörszálak vannak, de dezodor nélkül van szaguk...:)
2010. máj. 9. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor azért nincs,mert még nagyon alacsony vagy,olyan 10 éves gyerek szintjén.És aki tényleg alacsonyabb,főleg mint te,több mint 15-18 cm-rel az átlagnál,annál ez normális és ezért sincs még spermád.Szerintem mivel nagyon lassan nősz és mindenféle értelemben kisfiú vagy,mármnint testileg,mint tini,ezért 15éves korodra lesz spermád.Szóval ezzel nincs baj.Mekkora az apukád?
2010. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát minden tininek van szaga,dezodor nélkül olyan 11-12 éves kortól.Egyébként a magasságodhoz a n.szerved mérete is megfelel,majd ha 168-170 cm körül leszel akkor az is nőni fog,meg olyan 15-16 évesen szokott még egy nagy növekedés lenni magasságra és fütyi hosszra is.Szóval ne aggódj ezért sem,majd idővel nálad is lesz minden,csak neked többet kell várnod.És ha méretekkel kezdenének a fiúk hencegni,mert ilyen gyakran van köztük,nem kell mindent bevenni,szeretnek hazudozni.Ha ilyen ütemben nősz akkor 15-16 éves korodra lesz spermád,mert szerintem addigra fogod elérni a csajok magasságát.
2010. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj 16 éves korodig van még időd és majd idővel meg fogsz nyúlni és akkor minden más testrészed is nőni fog.Szerintem várnod kell még 1-2 évet és te is el kezdesz nyúlni.Valakinek csak 15 évesen van magömlése.ezt nem lehet sietettni
2010. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!