Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális, várnom kell még...

Ez normális, várnom kell még rá, vagy még korai lenne, ha most törénne?

Figyelt kérdés
13/f vagyok, és már kezdnőni a fanszőrzetem, a n.szervem körül, de még nem volt asszem így hívják:magmaömlésem.... ez normális.Valamikor tuti megjön, csak várni kell, vagy van olyan, hogy nem jön el soha, az ömlés...? Légyszí segítsetek, aggódom...
2010. máj. 7. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nemkell sürgetni xD elfog jönni neizgulj és ez igy tök normális
2010. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem kell felned,amugy nem magma omles:-D hanem magomles!De szerintem elobb utobb elkezd bizseregni,ugyhogy ne aggodj elfog jonni:-D Foleg ha lesz baratnod,es nagyon jo lesz hidd el,olyan meg nem volt,hogy valakinek ne jott volna meg a magomlese,ha teljesen egeszseges!Ugyhogy ne aggodj!
2010. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Normális dolog,valakinek csak 16 éves korában lesz.Ez olyan mint maga az egész fejlődés,hisz van aki eleve előbb fejlődik,magasabb és van aki később.A 16 éves kor szokott lenni az a határ ameddig a fanszőrnek és a spermának meg kell jelenie,ha addig nem történik meg akkor szokták a dokit javasolni.


Szóval ne aggódj,sokan írtak akik nálad 2-3 évvel idősebbek és nekik még fanszőrök sem volt.

2010. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Uhhja, kösz, most megnyugtadtatok..Kösz mindenkinek.
2010. máj. 7. 17:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg tök normális és a 16 év a határ.Ne izgulj,nem is állsz rosszul fejlődésileg.És tényleg ilyesmivel meg a méretekkel is szeretik egymást szivatni a srácok,szóval nem kell nekik mindent elhinni.
2010. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Arra gondolsz, hogy még nem volt éjszakai magömlésed? Az még nekem sem volt, de ha kiverem, akkor jön belőle, szóval az nem gond.

14/F

2010. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha kiverem akkor se jön semmi....
2010. máj. 9. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ez normális,nem egyenlő ütemben fejlődünk,valakinek már 12 évesen szőre van és magassabb az átlagnál,és oda lennt sem 8 cm-kéje van már,na nálunk simán előfordul hogy van sperma is,míg van aki csak 15 évesen szőrősődik és akkora mint egy 13 éves,és hiába masztizik nincs még semmi,szóval mindenki másképp fejlődik.A spermának legkésőbb 16 éves korban meg kell jelenie,addig is van még 3 éved,szóval nyugi.

A hónaj szőr is valakinél sokkal később jelenik meg.De legalább már szőrődődsz,itt sokan írtak már hogy 15-16 évesek és semmiféle szőrük nincs,se sperma,na náluk milyen ciki van már.Szóval nyugi és örülj hogy legalább fejlődsz és sperma is lesz majd csak kicsit később nem kell erőltetni,majd az is lesz,meg hónaj szőr is.

Milyen magas vagy?

2010. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg van még pár éved addig,ezért ne paráz,mekkora vagy és a n,szerved nő rendesen?
2010. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
142cm-körül, és ha jól mértem , kb7-8 cm a nemi szerver:D
2010. máj. 9. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!