Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Este furdés közben hulyesegböl...

Este furdés közben hulyesegböl a makomat neg huzztam a kett ujjamal erekció közben és utana vér aláfutás lett rajta és fáj tanácsott kérek? Mi tevö legyek? Orvoshozz forduljak?

Figyelt kérdés
Meg fajdult bele hasitot hagytama egykis ideig es erzekeny lett a böröm a mak körül ki pirosodot es vèr alláfutásos lett,úgy gondoltam ha maszturbálok jobblesz de rosszablett fáj ès èrzèkenyebb lett mit csinálhatnèk??? Hogy ne fájon nagy bajom lett?
2016. júl. 27. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Jegeld le egy félórára (kis zacskó fagyasztott zöldborsó, zokniba rakva tökéletes a célra- utána azért dobd ki:-)), aztán kend be árnikakrémmel vagy heparinos kenőccsel, ha van otthon. 3-4 napig, naponta 4-5-ször. Ha eközben nem múlik a fájdalom, nagyobb lesz a duzzanat, fordulj orvoshoz.

Ja, és a szex és kézimunka tilos, amíg fel nem szívódott a vérömleny.:-)

2016. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pár nap alatt ennek magától rendeződnie kell önmagától is


melegvizes öblögetés és pihentesd


ha nem múlik akkor bőrgyógyászat v urológia, attól függően milyen a sérülés.. a leírtak alapján nehezen tudom elképzelni hogy okozhattál magadnak ilyet


beutaló/időpont nem kell

ami kell, TAJ kártya

2016. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitsèget!
2016. júl. 28. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb a lábujjadat szadizd, ne a péniszedet!
2016. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!