Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, ha maszturbálás...

Az normális, ha maszturbálás után akár 1 órával is még kifelé szivárog kicsit a sperma?

Figyelt kérdés

Vagy kérdezzem meg egy urológustól?

Zsebkendőbe szoktam, de utána kb. 1 óráig még időnként törölgetni szoktam ugyancsak zsepivel, mert szivárog...



2016. ápr. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
barátom azt mondja,neki még egy fél óra után van hogy szivárog egy keves...szerintem nem baj mrg szerinte se. az nem egy csap,amit kinyitsz meg elzársz :) (bár lsd. a csap is szokott csöpögni) a lényrg hogy eláll,kell idő,míg kiürül.
2016. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pisálsz utána (bár rögtön valószínűleg nem fogsz tudni, de úgy 10 perc múlva már igen), akkor már nem fog szivárogni.
2016. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elállni eláll előbb-utóbb mindenképp, csak kicsit sokáig tart... :-/ Persze nem úgy kell elképzelni, hogy 1 órán keresztül folyamatosan szivárog, csak 2-5-10 percenként még egy nagyon kicsi szokott szivárogni egy ideig...
2016. ápr. 21. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Igen,teljesen normális,ugy működik a dolog ,mit pisilésnél .

Szép lassan szivárog le ,de az már csak a prosztata nedve .

2016. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-esnek: Igen? Ezt még nem próbáltam, de majd kipróbálom... De akkor ezek szerint normális...
2016. ápr. 21. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Mivel a sperma sűrű állagú megtapad a húgycsőben. A kilövellt és a húgycsőben megtapadt sperma kb. 20 perc után elfolyósodik. (ez a normális) Az elfolyósodás után pedig lassan kiszivárog. A rövid időn belüli hugyozás tényleg megoldja a problémát. (Hugyozásnál pedig hiába rázod ki, vagy törlöd szárazra a farkad az utolsó csepp pisi landol a gatyón) De ez is normális.😃
2016. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs problematika
2016. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!