Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herékkel kapcsolatos kérdések....

Herékkel kapcsolatos kérdések. Szerintetek rendben vagyok? (Illusztrációk és leírás hozzá).

Figyelt kérdés

[link]


Nem írok ide semmit. A képre mindent lejegyzeteltem, mit hogyan tudok kitapintani. Szóval az magáért beszél. Remélem részletes voltam. Szerintetek?


+ - Egyedüli probléma: Diszkomfort érzés. Vagyis inkább zavaró, ahogy van így és nem tudom, hogy ez jó vagy sem. Neten nem találok megfelelő válaszokat.

+ - Herevisszér nincs, Gyulladás nincs, Sérv nincs, Ciszta sincs.


Köszönöm a segítséget. :) Kezek majd mennek.


2016. ápr. 6. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Hogyha hall valamit akkor egyből magán keresi. Állandóan orvoshoz jár és állandóan aggódik, hogy milyen bajai vannak"

Ez pedig egyszerűen csak baromság, ennyit tudsz erről, egy nagy közhely, semmi több. Sokan csak egyetlen dologra kattannak rá és egyáltalán nem képzelnek be maguknak minden betegséget.

2016. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ilyen erővel bárki bármilyen panaszt ír, mert valaki kitapogatott valamit a herezacskójában annak pszichiáterhez kell fordulnia, nem igaz? Elnézést, hogy pontos akartam lenni a képpel kapcsolatban.
2016. ápr. 6. 18:29
 13/17 A kérdező kommentje:
Hipochonder nem csak egy dologra kattan rá. Na most akkor kiderült, hogy nem is értesz ehhez. Akkor minek kommentálsz? Normális válaszokat vártam, mivel én normálisan leírtam mindent. Ehelyett mentális betegséget akarsz rám erőltetni. Gratulálok.
2016. ápr. 6. 18:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem minden esetben kattan rá több dologra, ez van. Viszont itt részemről befejeztem a beszélgetést. Az általad rajzolt kép alapján gondoltam azt amit, de nem diagnosztizáltalak, csak felvetettem egy lehetőséget. Remélem majd valaki más olyan választ tud neked adni, amilyet szeretnél.
2016. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jah mert szerinted amit kitapintok az nem reális? És ugy gondolod, hogy amit kitapogatok az nincs ott? És emiatt lennél hipochonder? Lehet az újaim sincsenek a helyén.. Ki tudja már nem?
2016. ápr. 6. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amit kitapintasz az ott van és mivel le is ellenőriztetted egy urológussal minden a helyén van és rendben van.
2016. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És meg kérdezhetem, hogy férfi/nő vagy? Férfiként már meg tudtad volna nézni, hogy ez normális-e vagy sem. De így, hogy nem ezzel foglalkozok, hanem teljesen más témában terelted az egészet, gondolom nem férfi egyed vagy. ;)
2016. ápr. 6. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!