Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herékkel kapcsolatos kérdések....

Herékkel kapcsolatos kérdések. Szerintetek rendben vagyok? (Illusztrációk és leírás hozzá).

Figyelt kérdés

[link]


Nem írok ide semmit. A képre mindent lejegyzeteltem, mit hogyan tudok kitapintani. Szóval az magáért beszél. Remélem részletes voltam. Szerintetek?


+ - Egyedüli probléma: Diszkomfort érzés. Vagyis inkább zavaró, ahogy van így és nem tudom, hogy ez jó vagy sem. Neten nem találok megfelelő válaszokat.

+ - Herevisszér nincs, Gyulladás nincs, Sérv nincs, Ciszta sincs.


Köszönöm a segítséget. :) Kezek majd mennek.


2016. ápr. 6. 14:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
[ui.: A képre elfelejtettem oda írni, hogy az első ábra a jobb heregolyót ábrázolja. :)]
2016. ápr. 6. 14:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál urológusnál, akkor menj hozzá. Ha voltál, akkor a kép alapján úgy gondolom, hogy fordulj pszichiáterhez (hipochondria).
2016. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szia. Voltam urológusnál, de semmi konkrétat nem kaptam. Nem vagyok hipochonder. Az teljesen más dolog és tünetekkel is járna és nem csak ezzel lenne akkor problémám. Tudom mit jelent az a betegség s nem gondolom, hogy ez van, hiszen érzem amit érzek és azt is rajzoltam le. Vékony a herezacskóm így ezeket jól kitudom tapintani.
2016. ápr. 6. 15:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ujra menj el másik urológushoz. Nekem hónapokig csak bal here diszkomfort érzésem volt, utána kezdett el megnagyobbodniés enyhén fájni -> diagnózis:hererák.
2016. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2 Nem olyan régen voltam. Nem tapintok göböt és ilyenféle elváltozást, szóval a ráktól nem félek.


#1 Még annyi, hogy. Tudom, hogy nem tökéletesek a rajzok, de csak könnyebb így kérdést feltenni, hiszen Ti nem tudjátok nekem kitapogatni, és rajzokkal könnyebb látni, mint leírva. :)

2016. ápr. 6. 15:22
 6/17 anonim ***** válasza:

A hererák nem csak a herén lehet, nekem centrálisan volt, esély se volt kitapintani.

De látom te megfelelően okos vagy, te jobban tudsz mindent. Az életed annyit sem jelent nekem, mint verébfos a járdán, csak segíteni szerettem volna...

2016. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy segíteni akarsz. De olyanról még nem halottam, hogy a hererák nem kapcsolódik a heréhez. Elnézést-e tudatlanságom miatt. Én úgy tudtam, hogy a hererák a here sejtjének elváltozása amely deformitást okoz, tehát kitüremkedő göböt a here felszínén. De egyenlőre semmi olyan tünet nem kapcsolódik ahhoz, hogy ilyen problémám legyen.
2016. ápr. 6. 15:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Hidd el a hipochonder és a pánikbeteg pontosan ugyanúgy érez mindent, mint az akinek ténylegesen van baja, ez a megdöbbentő ezekben a betegségekben. Értem, hogy képpel könnyebb elmagyarázni, de nekem inkább úgy tűnik, hogy nagyon rácsavarodtál a témára. Ha szeretnél egy második diagnózist is, keress egy másik urológust, de itt a gyk-n nem tud senki olyan felvilágosítást adni, mint az aki ténylegesen végigtapintja a herédet.
2016. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy a hipochonder ugyanúgy érez mindent mint akinek ténylegesen van baja. Hisz ez a betegség formája. Hogyha hall valamit akkor egyből magán keresi. Állandóan orvoshoz jár és állandóan aggódik, hogy milyen bajai vannak. Én egy megfázással sem járok orvoshoz és nem keresek semmilyen olyan betegségeket. Én szimplán így tudom kitapogatni a herémet, és az érdekel, hogy ez rendben van-e. Egyszerűen meg tudod nézni, mondjuk magadon, hogy érzed. Szóval nem igazán értem miért kellett a fejemhez vágni azt, hogy hipochonderség amikor én csak segítség képen rajzoltam le ezeket. Ha te nekem tapogatnád ezt éreznéd. Igen egy kicsikét rácsavarodtam erre, hiszen érdekel, hogy ez így jó-e. Nincsenek fájdalmaim meg semmi, egy másik urológusért most nem fogok 10 ezret kidobni, inkább ide nektek tettem fel, hátha lesz valaki aki értelmesebb tud mondani a hipochonderségnél....
2016. ápr. 6. 15:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Nézd, én neurotikus panaszokkal foglalkozom, tehát nekem egy hipochonder nem egy idióta, hanem csak egy egyszerű beteg, aki valószínűleg hamar meg is fog gyógyulni, ha belátja, hogy gondja van és tesz is ellene. A te kis képes beszámolód messze túlmegy azon a határon, mint amennyit normális, már urológus által vizsgált páciens foglalkozik a heréjével. Ezért merészeltem felhívni a figyelmedet arra, hogy vannak más lehetőségek is és az "urológiai" vagy egyéb gond bizonyos esetekben sokkal inkább a pszichiáterre tartozik.
2016. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!