Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lichen sclerosus Tényleg csak...

Lichen sclerosus Tényleg csak a körülmetélés segíthet? Ha nem milyen lehetőségek vannak. Ha igen hol végzik el profin? . Co2 lézeres technológia?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 09:09
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Bár régi ez a topic, de korábban rátaláltam erre a bejegyzésre a téma kapcsán, amit most kiegészítnék egy fontos információval, mert segíthet másoknak.


Úgy néz ki jó úton haladunk a gyógyulás felé, de nem a hagyományos úton.

Gyermek fitymáján jelentkezett a betegség, fehéres foltok, és e miatt csak 1-2 mm-re lehetett felhúzni a fitymát.

Vagy egy évig próbáltuk körömvirág kenőccsel és időnként szteroidos kenőccsel, de semmi javulás nem volt.


Aztán az orvosunknak már semmi ötlete nem volt, de mivel más betegségekre sikeresen használt egy szert, azt találta ki, hogy próbáljuk meg, hátha esetleg segít.

Ez a Lavyl Auricum spray (mi a Sensitive verziót használtuk), illetve ennek megerősítésére pluszban a Lavyl Body kenőcs. A doktornő nem ígért semmit, mert csak egy próba volt, és ránk bízta, hogy kipróbáljuk-e. Belevágtunk, és naponta kétszer (hétvégenként háromszor spray-ztünk, aztán 1-2 perc felszívódási/száradási idő múlva a body kenőccsel kentünk.

1-2 hét után alig volt javulás, de azért egy kis javulás "mintha" lett volna, 4 hét múlva a jelentős javulás volt, és most az 5. héten már majdnem teljesen felhúzható a bőr, és a fehér részek szinte teljesen eltűntek.


Bár nem szokásom, de most kivételesen fontosnak tartottam ezt leírni mivel ez egy rendhagyó, nem szokványos úton óriási javulást értünk el, és ez talán másoknak is segít.

2016. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Helló, "van még itt valaki"? Hogy álltok a gyógyulással? Mi vált be? Lehet nekem is ilyenem van sajnos... :/
2021. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát tesó, én levágattam 28 évesen, először picit, nem segített, aztán teljesen, az igen. Ez van.
2021. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
És elvagy nélküle? Mármint teljesen körülmetéltek akkor? már régen volt? azóta minden oké vele?
2021. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!