Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Probléma odalent mit tegyek?

Probléma odalent mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy-ket hete elkezdett fájni a makkom majd viszketett es bepirosodott duzzadt volt most ennek már nemigen van nyoma viszont a fitymareszen a bor vegigrepedezett erosen hamlik es par nagyobb repedés eleg csúnyán ugymond szétnyílt es nagyon faj/csíp ha csak víz hozza akkor is. Álló állapotban pedig kínszenvedés hatrahuzni a bort. Mitol lehet ez illetve mit tehetek ezzel?. Gombara gyanakszok mert elotte antibiotikumot szedtem es azt olvastam utana gyakori a gombasodas.

2016. febr. 20. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én bár nem pasi vagyok, de párombak volt hasonló problémája, babaolaj helyre hozta. Sima illatanyag mentrs babaolaj. Bár fájdalmai nem voltak a kirepedezés előtt, inkább csak mikor nagyon kiszátrad a szád, csak jóval durvábban. De szerintem mielőtt kísérletezgetni kezdenél nézesd meg dokival, nehogy rosszabbodjon
2016. febr. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha már lett volna egy ilyen kérdés úgy 1 hete itt, és akkor is mintha azt javasolták volna itt, hogy nem kísérletezgetni kellene, hanem a bőr-és nemibeteg-gondozóhoz fordulni, de lehetőleg nem akkor, amikor már menthetetlen a helyzet, hanem észlelés után mielőbb!

Ehhez képest ugyanazt a kérdést olvasom szinte ugyanarról a problémáról kb. 1 héttel később...

2016. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Jobb lenne ha urológushoz elmennél vele,mert ilyen gyulladas is fitymaszűkülethez is vezethet.Lehet antibiotikumot és krémet írna fel neked.14 éves kortól egyedül mehetsz már,beutaló nem kell.
2016. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Nekem volt gombasodásom a makkon gyógyszer mellékhatásaként,de nem fájt,sebesedet ki,csak pici piros pöttyök voltak rajta.Urológushoz elmentem és canesten krémet írt fel,ez vény nêlkül kapható.


De szerintem nálad nem gombáról van szó,mert nálam se seb,se fájdalom nem volt.

2016. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat...es elnezes h nem lattam az egyhettel ezelőtti kerdest -.- talan ez az oldal arra van h kerdezzek...
2016. febr. 21. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad van.Ez az oldal arra van hogy kérdéseid feltehesd.



És hagyjuk már hogy ezt már valaki feltette,keresd meg,akkor ezek alapján senki nem kérdezen itt már, mert másnak is volt hasonló betegsége és megkérdezte már tuti.


Nyugodtan írd ki a kérdéseid,erre van az oldal.


Remélem megoldodik a problémád.Urologushoz ha tudsz látogas azért el.

2016. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!