Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek gátmetszése volt...

Akinek gátmetszése volt szüléskor, tényleg minden ugyanolyan odalent? Vagy van probléma a szexben? Érzéketlenség? Szárazság? Tág hüvely?

Figyelt kérdés
Ismerősök szerint természetesen semmi változás, de ugye idegeket és izmokat vágnak át és varrnak össze, tényleg mintha nem történt volna semmi? Férfiak válaszát is várom, nagyon kíváncsi vagyok, hogy most inkább szépítenek a nők és hallgatnak a férfiak, nehogy megbántsák a nőket vagy tényleg ugyanolyan minden????

2012. aug. 20. 07:56
 1/8 anonim válasza:
100%

szia, nalunk ugyanolyan sot talan meg jobb is lett :)

nincs erzeketlenseg, se szarazsag. minden mukodik tokeletesen es mondom jobbal elvezi a szexet mint elotte.


35F

2012. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 omba ***** válasza:
100%
Semmi probléma nem lett ebből!
2012. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelynyílás szűkebb lett, de mélyebben már egyértelműen érzem a gyerek mérete által okozott "kárt". A hüvelytorna nem hülyeség, ajánlom gyakorold. 33F
2012. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is volt. Már jó rég, de sem én, sem a nejem nem érzett semmit a mi rosszabb lett volna. Sőtt talán jobb. :) Ettől függetlenül, bármilyen beavatkozás sikerülhet rosszul is szerintem. Ha egész minimális is, de az esélye megvan.
2012. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 20. 12:36
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, és nem értem, miért az egészség rovatba tették át, nem arra vagyok kíváncsi, hogy a doki szerint tökéletes-e az összevarrt gát és hüvely, hanem hogy a szexet mennyire befolyásolja.
2012. aug. 20. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hegvonal kicsit érzéketlenebb, de ez nem zavaró egyáltalán, hiszen nem nagy területről van szó. Inkább a metszés, mint egy repedés, az sokkal komolyabb problémákat tud okozni később... Amellett az intim torna nagyon jó, hüvelyi szülés után nem annyira a gátmetszés helye, mint inkább a hüvely kitágultsága az, ami zavaró lehet mindkét félnek. De ennek meg a gátmetszéshez semmi köze, ha van, ha nincs, a hüve3ly így is úgy is kitágul valamelyest. Szárazság inkább a hormonoktól függ, szoptatás alatt nálunk előfordult, síkosítóval segítettünk magunkon ebben az időszakban. Ahogy befejeztem a szoptatást, ez a "probléma" is megszűnt.
2012. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Na ja 3-as pontosan beszél, mélyen benn kicsit elvész az ember...

de szerintem ez nem a metszés hatása.

S valóban jobb a metszés, mint a repedés.

2012. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!