Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz kell bejelentkezés...

Urológushoz kell bejelentkezés háziorvosnál vagy csak úgy megjelenhetek? 18/F Problémák lentt.

Figyelt kérdés
Szóval problémáim: jobb herém mostmár egyre ritkábban de felcsúszik aztán ha visszanyomom akkor száll le herezacskóba újra és kisebb is láthatóan mint a bal, a bal nem is tud felszállni. Aztán a méret: 7-8cm alapból állva nemtöbb 12-13nál. Vastagságra sem túl acélos de nem mértem azt. És aggódok ezek miatt. Ja meg fitymafékem rövid szerintem. Mit fog várhatóan orvos csinálni? kell e bejelentkezés? Fájni fog e ha kell csinálni v.mit
2010. márc. 18. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :-)


Ha rámírsz, elmondom. De ha van MSN-ed, abban akár élőben is elmond6om...


EE

2010. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



Nem tudom ugyan, hogy sikerül(t) az érettségid, és igazából tökspontán találtam vissza erre a topikodra, de vannak fejleményeim...

Egyik barátomnak alig egy hete teljesen eltávolították a kantárját, méghozzá lézerrel.


Tudnod kell róla, hogy nagyon rövid volt a féke, és rettenetesen meg volt ijedve, amikor megtisztelt egy fél évvel ezelőtt azzal, hogy megosztja velem az ő igencsak kényes, igencsak kellemetlen, és általa igencsak szégyelt problémáját. Azóta sikerült hosszú idő alatt lelkileg megerősítenem annyira, hogy rávegye magát arra, hogy magától elmenjen a dokihoz, és átvágassa a fékjét.

Azóta már elvégeztette ezt az alig néhány perces, teljesen fájdalommentes beavatkozást, amialatt le volt teljesen szíjazva, kapott a makkjába néhány helre érzéstelenítőt, és töknyugodtan végigfeküdte azt a néhány percet, amíg tartott.

Azalatt a doki lézerrel leégette a kantár egészét, nagyon szépen gyógyul a sebe. Igaz, neki fitymaszűkülete is van, tehát az ő esetében nagy vszséggel további beavatkozások (pl: bemetszés...) elvégzése is szükségessé vál6 a közeljövőben, de most már tudja, mi vár rá és milyen körülmények között, éppen ezért most már abszolút nem izgul, sikerült megnyugodnia. :-)

A tapasztalatait néhány topikba részletesen is leírta. Ha érdekel, csak szólj... ;-)



És veled mi újság?

A te fékeddel és önbizalmaddal minden rendben, Haver? :-)

Érettségid hogy sikerül(t) eddig?

Amiket az első oldalon a hosszúakban leírtam neked, mennyiben jöttek be a te esetedben?

Írj!


Üdv: EE

2010. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!