Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz nagyobbító műtét?

Pénisz nagyobbító műtét?

Figyelt kérdés
Milyen mellékhatások problémák léphetnek fel annál a modszernél amikor a hímvesszőt tartó inakat elvágják és kihuzzák azt Igy novelve a pénisz testen kívüli hosszát. Ilyenkor ha jol tudom a pénisz nem áll tőbbé. De teljesen lefele néz?? Lányok! Ez nem szánalmas vagy lehangoló látvány, A keménysége nem vátozik az erekcionak?

#férfi #hímvessző #Műtét? Pénisz
2015. aug. 30. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány centis most?
2015. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én keménységért cserébe szívesen átadnék 2 centit.
2015. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard meg nagyobbíttatni. Ha nem 10 centi alatt van állva, akkor nem lehet vele probléma...
2015. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is nem inakat vágnak el ,hanem az alhasból lenyúló tartó izom szalagokat .Ekkor ugyan 1-2 cm lejjebb csúszik,de a tartó izomszalagokat újból el kell varrni .Ilyenkor adódhat az a szitu,hogy nem is nagyobb ,hanem kisebb lesz .

Ha netán mégis sikerül a műtét,többet nem fog felfelé állni,csak lefelé .Az izomtartó szalagok elveszítették azt a funkciójukat,amiért végül is ott voltak .

2015. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!