Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Külső aranyér vissza tud...

Külső aranyér vissza tud húzódni műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Egy hete fedeztem fel, azóta utána olvastam interneten és vettem Proktis M kenőcsöt valamit több gyümölcsöt/zöldséget és vizet fogyasztok. Orvosnál nem voltam még.

2015. aug. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg vissza tud. Nekem most először van aranyerem, igaz nekem belső (legalábbis remélem hogy az és nem valami komolyabb baj), Reparon kenőccsel próbáltam kezelni, de az nem segített. Most Hemorid krémmel próbálkozok, ez kicsit hatásosabbnak tűnik, de még mindig nem múlt el teljesen :( Holnap veszek ugyanilyen kúpot is, és van egy szájon át bevehető gyógyszer, a Detralex, ami visszérbetegség és aranyér kezelésére szolgál, azt is ki próbálom, sok jót hallottam róla. Állítólag még a legmakacsabb aranyér tüneteit is enyhíti, szerintem neked is megérne egy próbát. Vény nélkül kapható, azt hiszem olyan 3000 ft körül van, 30 db-os. Jobbulást kívánok!
2015. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vissza túd,csak közben ne legyen kemény székletet .

Nem vizet kell innod,hanem lágyabb kajákat enni.

A szülés után is ilyen fogyasztanak a nők .

2015. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
posterisan forte kenőcsöt szoktam használni ha kiújul az aranyerem, egy éjszaka alatt rendbe hozz. mondjuk most már rutinosabb vagyok nem csak akkor kenem ha vérzik hanem akkor is ha már érzem hogy kezd picit fájni
2015. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 28. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,de máskor is előjöhet az aranyér.


Vegyêl nedves törlőkendőt(babáknál is ezzel törlik ki a feneket)és ha székleted van azzal töröld egyenlőre meg a feneked amíg nem húzódik visszább az aranyér,mert ez puhább,lágyabb anyag nem fogja a gyógyulóban lêvő aranyered megsérteni.Reparon isnjó rá.



Olyan is van akinek teljesen nem húzodik vissza az aranyere,de ezzel sem kell orvoshoz rohani,csak súlyos esetben.Az aranyér népbetegsêg,a lakosság 40%-át érinti.

2015. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem egész egy hónap alatt majdnem teljesen visszahúzódott! Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
2015. szept. 12. 10:04
 7/7 anonim válasza:
Mi volt az, ami segített abban, hogy visszahúzódjon?
2021. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!