Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj ennyire a péniszem?...

Miért fáj ennyire a péniszem? Van valakinek tippje, másnak is van ilyen? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Önkielégítés után mostanában iszonyúan fáj a péniszem. Minél többször csinálom, annál jobban. Ha egymás után kétszer csinálom, akkor garantált, hogy nagyon fog fájni utána.


Az egész olyan érzés, mintha égne a húgycsövem és görcsben lennének a gátizmaim. Akkor a legrosszabb, amikor elalvás előtt csinálom és merevedéssel kelek. Olyankor úgy fáj, hogy szinte üvölteni tudnék. Azért írom ezt ide és nem megyek egy urológushoz, mert már többnél jártam és egyik se tudott igazán mit mondani. Csak annyit, hogy gyakran járnak hozzájuk fiatalemberek ilyen panasszal.


Van más ilyen problémával, aki okosabb és tudja, miért van pontosan? Nem értem egyszerűen. Olyan, mintha az izmok görcsölnének be.


2015. júl. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy szó s ebben minden benne van!:

Orvos

2015. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, voltam már :( Nem egynél. Már vagy három urológusnál voltam, volt, akihez nagyon sokáig jártam (műtétem is volt). Egyszerűen nem tudnak ezzel mit kezdeni. Az utolsó nagyon rendes volt, és beszélgetett velem egy kicsit. Kifejtette, hogy vannak néha olyan szervi panaszok, amiknek semmiféle külső, látható és egyértelműen orvosolható jele nincs, de attól még tudja, hogy nagyon kellemetlen. Csak annyit tudott mondani, hogy valószínűleg a szorongás miatt van. De ezzel nem mentem túl sokra.
2015. júl. 22. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Elmúlt.
2015. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked mitől múlt el? Mennyi idő után?
2015. júl. 22. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Évekig fennált a probléma, olyan 15-25 éves korom között, volt, hogy hónapokig semmi bajom nem volt, volt, hogy hetente 1-2 alkalommal jött elő, de soha semmihez nem tudtam hozzákötni.

Mindig maszti után éreztem és mindig erős vizelési ingert okozott a csípő, szúró érzés. Általában 10-15 perc után elmúlt, de siettettem úgy, hogy forró vizet engedtem a makkomra. Most már évek óta nem éreztem.

2015. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Durva, mert pont ebben a korban vagyok, és pontosan ugyanezeket érzem, mint te, kiegészítve a nagyon erős, feszítő érzéssel. Nekem kicsit sztem később jelentkezett, de ugyanígy időszakosan.


Nálad ez nem függött valamilyen módon össze a nemi életeddel? Én azt remélem, ha lesz partnerem, akkor elmúlik...

2015. júl. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!