Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Páromnak nagyon kevés ideig...

Páromnak nagyon kevés ideig tart az erekciója, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Felizgult állapotban maximum 2-3 percig merev a párom pénisze. Utánna mindig lelankad, és elég lassan válik újra merevvé.

Többször is beszéltünk erről, de egyszerűen arra fogja, hogy ő mindig os ilyen volt.

Kiváncsi lennék, hogy ilyen helyzetben mit lehetne tenni, mert ez elég nagy feszültségeket kelt..



2015. júl. 17. 08:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
73% ne itt kötekedj ;-)
2015. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

De jó,nem csak én vagyok kötekedős válaszoló .

Lenne pár oka ennek .Talán már kevésbé jössz be neki .

Kényszernek érezi a szexet .Az előjáték nyújtása egyátalán nem jó tipp .Nem olyan egyszerű ám a merevséget megtartani ,mint ahogy azt a nők gondolják .Már asikertelenségtől is fél,meg attól is hogy neked csak a hosszú játszmák jönnek be .A fér

finek ahogy merevedése van ,már kész is a szexre .

A szexet meg a behatolástól kell számítani .Az átlag szex csak 3-8 perces .Nem ide kellene írni,hanem elolvasni a " Nemi öröm "c könyvet.Abban van kérdés gombolyitó is .

2015. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2015. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Évek óta intek mindenkit a huszonéves kori maszturbációtól. Évek óta kapom ezért a lepontozást, és a lehurrogást. Pedig az én fiatalkoromban ez még köztudott volt, hogy nem egészséges, mert ilyen és hasonló problémák forrása.
2015. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!