Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 eves fiu vagyok es 165 cm...

17 eves fiu vagyok es 165 cm . Fogok meg magasodni?

Figyelt kérdés
Én ès a barátnom egyforma magasak vagyunk ... ugy szeretnek mèg magasodni
2015. jún. 13. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, még nőhetsz, de nem hiszem hogy túl jelentős lenne a változás. 18/f 165 cm
2015. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem igen...Saját emlékeim szerint is így történt a dolog, éshát más példák esetében is gyakran láttam azt, hogy az illetők BŐVEN A 17. életév betöltése után is nőttek még...(Sőt, a legtöbben akkor indultak be csak igazán, növekedés terén...Ismertem egykoron egy srácot a gimiböl, aki még ÉRETTSÉGI(!!) tájékán is csak kb. 165 centi volt, aztán egyszer összefutottam vele ÉVEK MÚLVA, éshát alig hittem a szemenek...A nyeszlett kis fickó, egy kb 180 centis, testes illetővé változott alig néhány év alatt...Egy rokonom meg az érettségi idején volt kb 180 centi, aztán amire végzett az egyetemen, majdnem két méteres lett...Szóval szerintem nyugodt lehetel, kb 25 éves korodig sokat fogol még nőni te is...)
2015. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mind ketten fogtok is magasodni .
2015. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég alacsony vagy 13 éves magasságú kb.


Még van rá esély,ha az apud magasabb mint te,mert a legtöbb esetben vagy olyan magasra vagy magasabbra is megnőnek a fiúk mint az apjuk,csak ritkán fordul elő hogy alacsonyabbak legyenek.

2015. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fiúk általában kb.: 17-18 éves korukig nőnek, úgyhogy lehetséges, hogy fogsz nőni. Egyél sok vitamint és gyümölcsöt!
2015. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!