Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még magasodni?

Fogok még magasodni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés de normális válaszokat várok :).

16 éves leszek és lány. [most leszek 16, két hónap múlva]

Anyám 163 cm

Apám 170 cm

Én 155/6 cm vagyok.

Már vagy 2 éve mindenki magasodik körülöttem. Egy időben én voltam hirtelen a torna sor elején most meg hirtelen utolsó előtti lettem. A családban csak én vagyok ilyen "törpe" de mondjuk nekem tetszik :D. Az igazat megvallva nem is szeretnék magasodni.

Szerintetek fogok még nőni? o_O. Mamám is ennyi volt kb.


2012. febr. 20. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok,156 cm. Én 16 éves korom után már nagyon keveset nőttem. Te is arra számíthatsz,hogy max 1-2 cm-t nőhetsz még.
2012. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ez minden embernél máy nekem azt mondták hogy 14 éves korom után nem.növök mert a csontozatom kifejlett és most 18 vagyok és kb20 cm-et nőttem még hozzá. valamennyit biztos hogy fogsz nőni
2012. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy suliban mikor mértek 160 cm voltam és mikor haza értem megmértem magam megint és 156 cm voltam :).

Apám is megmért és ő is azt mondta, hogy 156 cm vagyok.

2012. márc. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!