Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok és lehet...

14 éves fiú vagyok és lehet túl hamar kezdtem borotválni a lábamat?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesített a nagy és göndör szőrzet a lábamon,akárhányszor rövidben mentem az osztálytársaim baszogattal engem.Ezért hát leborótváltam és most meg ezért baszogatnak.Tudom a gyanta jobb lett volna de a szüleimnek nem merem elmondani.Mennyi idő múlva nő vissza egy annyira hogy ne szégyelljem,hogy lehet ezt segíteni?Igaz hogy erősebb lessz?

2015. jún. 4. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én kb. 5 évvel idősebb vagyok tőled, de eléggé elgondolkoztam azon, hogy lehet le kéne gyantáztatni. (az enyém hosszú, fekete, sűrű) Nem érdekel más véleménye (ha túl szőrös az is baj, ha nem az is :D ) Engem idegesít, nem érzem magam így jól és valljuk be: nem is annyira higiénikus, hullik meg minden.

Csak itt az a probléma, ha legyantázod/borotválod, akkor meg csupasz lesz, tehát bőven lesz olyan, aki cikizzen emiatt (esetleg a meleg szó is előkerülhet)

Egyébként most úgy is nyári szünet, nem fogsz találkozni az osztálytársaiddal max 1-2-vel. A helyedben, mint mondtam a gyantát próbáltam volna meg. Szüleidnek úgy is feltűnik: volt szőr |nincs szőr(teljesen csupasz) később meg, hogy jönnek kifele a sok kicsi szőrszálak. A borotválástól pedig nem fog megerősödni. Segíteni a növekedést nem tudod, és el kell neki telnie jó pár napnak, hogy hosszabb legyen, nem borotva feelinges. 3 hetet még várj vele :D

Ma már egyre több fiú is szőrtelenít lábat is, nem csak a sportolók. Ahogy érzed, ahogy neked jó. Örökké úgy sem fognak a 2 véglet miatt cikizni, egyszer megunják. Szerintem emiatt cikizni a másikat....

2015. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Ne borotváld le,vagy gyantázd le,a csupasz láb marha férfiatlan,nem kislány vagy te.A férfiakon van szőrzet.


Ha ezzel piszkál valaki be kell szólni mi van te meg kislány vagy azoknak csupasz a lábuk.


Elég szomorú hogy ennyire elnőiesedik a mai férfi/fiú társadalom.

2015. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%

Ne haragudjatok de egy csupasz férfi test,csupasz láb marha gáz,a nők és a férfiak egyaránt megjegyzéseket tesznek rá,egy normális férfi nem csupasz.


Úristen hova jutottunk,ellangyulnak a lehendő férfiak,nem sokára nem is beszélhetünk férfiakról még oda is eljuthatunk akár.

2015. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Ha valakit a szőrös láb tesz férfivé... elég szomorú. Nem értem, hogy attól még miért nőiesedne el?

A sportolókat is ítéld akkor el! Hát szörnyű...hogy mer sportolni... szőrteleníteniük kell...áhhh langyi mind.. -.-'

Van lány, akinek meg bejön. Ízlés kérdése. Ha te jobban szereted, ha a férfi közelebb áll kinézetre egy majomhoz, mint emberhez...hát legyen! De én férfi létemre azt mondom, hogy pl. felső testen sem valami esztétikus a szőr. Szőrös hát, hosszú hónaljszőrzet ami még netán pólóból is látszik, na szerintem ez az ami gusztustalan és egyben gáz is

2015. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!