Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok és lehet...

14 éves fiú vagyok és lehet túl hamar kezdtem borotválni a lábamat?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesített a nagy és göndör szőrzet a lábamon,akárhányszor rövidben mentem az osztálytársaim baszogattal engem.Ezért hát leborótváltam és most meg ezért baszogatnak.Tudom a gyanta jobb lett volna de a szüleimnek nem merem elmondani.Mennyi idő múlva nő vissza egy annyira hogy ne szégyelljem,hogy lehet ezt segíteni?Igaz hogy erősebb lessz?

2015. jún. 4. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg hamar kezdted, mert sosem kellett volna. Majd visszanő, most nem tudsz mit csinálni, csak várni.
2015. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Pár hét. Addig hordj hosszú gatyát. Nemértem, egy fiúnak miért kéne borotválnia a lábát..
2015. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mert mondom hogy idegesített és baszogattal miatta a suliban.

De azért köszi a válaszokat.

2015. jún. 4. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet felgyorsítani, de pár héten belül magától is visszanő! Nem lesz erősebb a borotválástól, ez csak egy tévhit!

Máskor ne foglalkozz a többiekkel! Nem kell azt szégyellni, hogy férfiasodsz!

2015. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Figyelj! A többség sajnos mindig ilyen lesz, hogy ba..szogatni fognak. Ha nem a szőrzet miatt, hát más miatt. És te azzal, hogy "adsz" ezeknek a niemandoknak a szavárra, csak jobban a hatásuk alá kerülsz, mert irányítani akarnak.

Csak ezért ne borotváld le a lábadat, mert az ilyen férfi alapvetően bu...zis. Kivéve, akinek a túl szőrösség annyira nem áll jól. De csak ezért ne borotváld le magad, ellenben ezeknek a szerencsétleneknek is van gyengéjük. Ha megtalálod, ütőkártyád lehet ellenük! :)

2015. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nincs túl hamar. :) Ha zavart a szőr, akkor jól tetted, hogy leborotváltad. Nincs ezzel semmi baj, szerencsére egy csomó fiú/pasi borotválja, és sokkal jobban is néznek ki szőr nélkül. :) Amúgy tényleg érdemesebb gyantázni, mert akkor szebb az eredmény, és ritkul is egy kicsit, meg tovább sima. :)
2015. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szamo77db ***** válasza:
Ha neked megfelelt szőrösen is a lábad, akkor nem kellett volna leborotválni! Próbáld túltenni magad a cikizésen. Lehet, hogy irigység állt mögötte. És igenis a szőrös, ápolt test sokkal férfiasabb, mint a borotvált. Ha borotválod magad, úgy fogsz kinézni, mint egy óvodás kis kölyök. Nem szabad ennyire adni arra, hogy ki mit mond! Ennyi erővel ma mondjuk szőke a hajad, de valaki beszól, hogy a barna jobb lenne. Akkor átfesteted barnára. Akkor valaki azt mondja, a fekete lenne jobb. Jön a feketére festés és a végén kihullik a hajad az örökös festetéstől! És ugyanez áll ruhára, cipőre, mindenre. Meg lehet hallgatni mások véleményét, de nehogy már ők szabják meg, milyen legyen a külsőd! Ha pedig kifejezetten cikizésről van szó, akkor meg se hallgasd a véleményüket! Nézd, semmit nem lehet úgy csinálni, hogy az mindenki kedvére legyen!
2015. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is leborotváltam,mer engem nagyon zavart,hogy akkora nagy.
2015. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az osztálytársaid ilyen kis piperkőc hülyegyerekek. Ne törődj velük. Irigyek hogy te már elkezdtél felnőni ők meg még mindis kis szaros hülyegyerekek.

Nekem is nagyon szőrös a lábam engem nem zavar, de általánosba mindenki basztatott az osztályból. Felkerültem középsuliba ahol végre érett osztálytársaim vannak és nekik is ugyan úgy szőrös a lábuk és nem basztatnak. Nem kell velük törődni!

2015. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2015. jún. 6. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!