Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma? Vagy van...

Mi lehet a probléma? Vagy van valami otthoni gyógymód? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Idén március 15-én körülmetéltek fitymaszűkület miatt. Rá 4-5 hétre meggyógyult leszámítva a varratok helyét, és harcra kész állapotban volt. Ki is használtuk a lehetőséget barátnőmmel. De viszont 2-3 hete észrevettem vízszintes repedéseket a varrat helye alatt nemsokkal, szóval a szerszámom közepe táján. Lankadtan ott van, de nem fáj, inkább szex közben csíp és utána tusolás közben (akkor besza..k). Ja meg szex után megszokott dagadni a varrat helye körbe... nem tudom mi tévő legyek. Orvoshoz nem akarok menni, félek hogy megint valami beavatkozást ajánl. Tudtok valami itthoni megoldást vagy kenőcsöt vagy akármit ami segít vagy akár el mulasztja?

Felesleges trollkodást most nem kérek.. vagy ha hasznos akkor trollkodj! :D



2015. máj. 31. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A 4-5 hét nem az jelenti ,hogy a gyógyulás 100 os már .

Nem vérzik ,nedvezik,nem kell hogy varratok tartsák össze .

A szövetek még nem forrtak teljesen össze,és könnyen repednek szét.Na ez lehet nálad is .A kis repedéseken meg könnyen jut be a fertőzés .Én azt ajánlanám menjél vissza az urológiára ,és ha lehet azzal beszélj aki műtött .

2015. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fertőtleniteni kell a repedéseket, majd elmulik, de kíméd addig.

Fél éve metéltek körül, néha ha durvulok mái napis is bedagad a varrás mentén.

2015. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. máj. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!