Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma nyújtása?

Fityma nyújtása?

Figyelt kérdés

Merev állapotban önkielégítésnél nem simul ki a fitymám [link] Nekem is ilyen ,hogy a makk alá le tudom húzni.

Ennek teljesen ki kéne simulnia?

[link] Ez lenne a normális, illetve ha igen akkor hogy tudnám nyújtani a fitymám?


2015. máj. 14. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:

a másodikon a srácnak nincs fitymaféke neki azért simul ki

ha neked van akkor az első ha nincs akkor a második

2015. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Féknél is teljesen simára hátra lehet húzni .De ha neked nem igy sikerül ,az sem okoz különösebb gondot .Nincs az kőbe vésve,hogy csak a teljes simára hátrahúzható használható .
2015. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő normális. Csak más milyen. Sőt, ha nagyon tudni akarod nekem valahol a kettő közt van. :)

Amíg tudod húzni (nincs fitymaszűkületed), addig teljesen rendben van.

2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő normális.Ha a fitymád gond nêlkül,könnyen a makk mögé tudod húzni ha merev a péniszed akkor nincs semmi baj.
2015. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, hogy teljesen simára hátra tudd húzni.
2015. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan mint az első, semmi gáz nincsen vele szerintem, én tökéletesen használom, régebben én is azt hittem, hogy fitymaszűkület, de már tudom, hogy nem.
2015. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Johnny12 válasza:
Ha mégis szűkületed lenne, a Novoglannal ki tudod nyújtani. A fiamnak két hét alatt kinyújtotta.
2019. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!