Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » STD szűrés Budapesten? Mit/kit...

.figo. kérdése:

STD szűrés Budapesten? Mit/kit ajánlanátok? Tapasztalatok? 23/F

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki hogy alakul egy komolyabb kapcsolatom és szeretném magam illetve a Páromat is biztonságban tudni mindenféle betegségekkel szemben... Felhívtam már a területileg illetékes nemibeteg gondozót, de onnan elzavartak mondván hogy ők csak akkor foglalkoznának velem ha már beteg vagyok, megelőző jelleggel nem fogadnak!! Szóval örömmel venném hogyha ajánlanátok valami magánorvost aki ezt elvégzi nekem ... neten már keresgéltem de nem tudok dönteni, nyilván jó lenne ha nem kerülne 50e-be de hajlandó vagyok pénzt is áldozni hogy ne kelljen gumiban leélnem a kapcsolatom..

2015. máj. 13. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért zavartak el egyébként, mert nem anemibeteggondozóra tartozik, oda azokat utalja be a bőrgyógyászat, aki már beteg. A szűrést a bőrgyógyászat végzi.

Az oldalamon erről is találsz majd infót.

2015. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy akkor most aktuálisan 2 személynél kellene elvégezni a vizsgálatokat. Ha a luest (szifilisz), kankót, HIV vírust, hepatitis B,C és még ki tudja hány változatát, herpesz genitálist, HPV-t (és ki tudja még mit) akarsz vizsgáltatni, antitestet vagy vírust ill. egysejtűt is (antigén), az aligha jön ki 50 ezerből. De azért nem kell kihagyni a partnered esetleges sperma-allergiájának vizsgálatát sem.
2015. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Árlistát is fogok feltenni, nekem 35 alatt volt.
2015. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hungária körút, Interlab. Kérd a Full Tesztet.
2015. jún. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!