Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PPP pöttyöket hogy tüntessem...

PPP pöttyöket hogy tüntessem el otthon házilag?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam ilyen kézi szappanos hintőporos fogkrémes módszert bár egyszer csak de nem nagyon történt semmi..
2015. máj. 5. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
SEhogy sem lehet,ne is próbálkozz vele .Orvos is csak akkor foglalkozik vele ,ha túl nagyra nőnének .
2015. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, nem betegség. Mindenkinek van, legfeljebb a méretei változók.
2015. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14/F

Tudom utána néztem annak hogy nem ártalmad csak esztétikailag csúnya . Nem is nagyok csak zavarnak.:(

2015. máj. 5. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Urológushoz kellene akkor elmenned ha zavar,oda 14 éves kortól egyedül mehetsz már,tb kártyát,szemêlyit vigyél,megnêzi és tovább irányít a megfelelő helyre mert ezt lézerrel lehet csak eltűntetni.


Vagy orvostudakozó(googleba írd be)ott urológus nak tudsz kérdést feltenni és megírja merre indulj el.

De a lézeres mezeléshez a szüleidnek hozzá kell jarulniuk.

2015. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!