Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki segítene? (lent)

Valaki segítene? (lent)

Figyelt kérdés
AZ a problémám hogy nyugodt állapotban simán hátrahúzom a bőrt . Viszont ha áll akkor fájdalmassan megy csak hátra és elég érzékeny a makkom . Makkom alján kicsit lilás és elég érzékeny . Eddig ezért is csak gumival csináltam de van hogy hátracsűszik közben a bőr és akkor nagyon fáj , ne mtudom folytatni . Valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baj?

2015. máj. 2. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkületed lehet. Meg kellene nézetned orvossal!
2015. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korod ?
2015. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok . Igen azon én is gondolkoztam . Csak valamennyire tisztában akarok vele lenni melött elmegyek egy dokihoz .
2015. máj. 2. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha szűk, de hátraerőszakolod, akkor előfordulhat, hogy nem tudod visszahúzni és elszorítja a vérkeringést. Szóval irány az urológia, valószínűleg műteni kell majd.
2015. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vissza tudom huzni mindig . Eddig még nem volt olyan hogy ne ment volna vissza. De mindenképpen megyek majd .
2015. máj. 2. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenre még otthon is vannak praktikák,talán még a doki is hasonlót fog mondani .
2015. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen praktikákra gondolsz ?
2015. máj. 2. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom az a csodaszer, hogy huzogasd, aztán egyszer csak kitágul. Ami azért hülyeség, mert eddig se tágult ki, pedig hátra tudod húzni. Ez kisgyerekeknél alkalmazott módszer.
2015. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A meleg vízben hátra húzogatas nem hüly eség mert sokaknak segítet,mêg felnőtteknek is.Egy probát megér,csak kitartónak kell lenni.


De mivel mereven is hátra tudod húzni a fitymád igaz fáj ekkor,így enyhe fitymaszűkületed lehet így most kellene mêg időbe urológushoz menned(csak tb kártya és személyi ig kell,nem kell beutaló,csak elmész p,de a legjobb ha telefonon kérsz időpontot akkor előbb be tudsz kerülni)mert lehet műtét nêlkül most még lehet kezelni.


Lehet szteroidos krémet ír fel az orvos egyenlőre.

Enyhe a szűkületed de azert legyél óvatos,mert ezt metélni biztosan nem kell,ezt kerüld is el.


Urológushoz menj el,mert lehet hogy most még könnyen lehet kezelni.

2015. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát valóban úgy tűnik hogy szűk a fitymád. Nézesd meg, ha lehet, több orvossal is. Felnőtt korban is nyújtható a fityma, nincs ott semmi kőbe vésve – főleg mert azért nem 18 évesen van vége a pénisz fejlődésének...
2015. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!