Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potencia növelő gyerekként?

Potencia növelő gyerekként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé gáz, és hülye kérdés tudom Én, de a baj elkerülése végett inkább kérdezek.

Nincs semmilyen problémám ilyen téren, azonban puszta kíváncsiságból szeretném kipróbálni milyen órákon át csinálni.

A Boom Boom kapszulát lestem ki. 1 alkalomtól lehet bármi féle bajom tőle?

16 éves vagyok jelenleg.


2015. ápr. 25. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet .Merevedésnél csak beáramló vér van .Mert ettől következik be a merevedés .Ha egy idő után nem jut be friss vér,elhalnak a szövetek,és gyengébb lesz ezt követően a merevedés .Remélem valami ilyenre gondoltál .
2015. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem mi ez, ettől nem lesz bajod. Ez csak növényi kivonatok keveréke. Nem tudom, egy ilyennek mennyi hatása lehet. Ha kipróbáltad, számolj be az eredményről. Én egy kis arginint (AAKG) szoktam bedobni, mielőtt megyek a csajomhoz.
2015. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Hmm?


Intim súlyzózás kell, és magömlés visszafogás (megfelelő izmok erősítése, kontroll, önuralom)


Így kell órákon át elhúzni az együttlétet, és persze jó technikával.

2015. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jézusmária.

váltsatok nőt.

ez gáz.

35/l

2015. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!