Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miután kivertem zsepibe és...

Miután kivertem zsepibe és sehol sem olyan a farkam akkor is mossam meg vagy nem kell?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mosd!

A zsepi nem elég, légy higiénikus, lányok is értékelik.

2015. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy tisztaságmániás? :D
2015. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség jobb ha megmosod. Sőt az a legjobb ha mosás előtt még pisilsz is.
2015. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igény kérdése. ha nem akarsz egész nap gci szagú lenni akkor érdemes


amúgy nem lesz tőle bajod ha nem mosod

2015. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 folyt


úgy értem hogy ha ekkor ott nem mosod meg. de azért napi rendszerességgel tisztálkodsz...

2015. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akárhogy is de azért nem kell megmosni minden kiverés után csak alaposan tisztogasd meg és pisilj utána hogy a még bennmaradt anyag távozzon mert az később a gatyában landol és rohadt büdös leszel egész nap! Plusz ajánlott praktika hogy ne legyen fasszag körülötted hogy nedves törlőkendővel letörölgeted mindenhol(ilyet akár már papírzsepi méretben is kapsz hogy mindig legyen nálad)!

Elég ha a napi tisztálkodásnak megfelelően tisztítod a szerszámot !

2015. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!