Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Figyeljetek én most 15 eves...

Figyeljetek én most 15 eves vagyok, egyszer kivertem és nem mostam meg egy ideig . (akkor udulni voltam a balatonnál par haverral ) nem töröttem vele de most érzékeny, ha egy kicsit hozzáérek fáj. Tud tok valami krémet rá? Vény nélkül kaphatót?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 07:01
 1/4 gömbicica ***** válasza:
100%

ha kiverni már tudod, akkor tanulj meg tisztálkodni is!!

pfu(((( már ne haragudj( rém igénytelen vagy(

mosakodj rendszeresen!

ű (üdülni voltál pár haverral! mikor volt már az? nyáron? vagy hétvégén?)

(nem mostam meg egy ideig. :-( hány napig? hány hétig? hány hónapig? ezt nem gondolhatod komolyan.)

2015. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most is csak meg kellene mosni alaposan. Ugyanis a felgyülemlett szmegma nagyon könnyen bomlásnak indul és gyulladást okoz a makk bőrén. Amennyiben ilyesmi lehet és nem gombás fertőzés a Neogranormon kenőcs segíthet.
2015. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK
2015. jan. 26. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezentúl mosd rendszeresen és alaposan a makkodat,ne maradjon semmi kosz,a heréket is mosd meg és a végbêl nyilásodat is mindig.


A makkod érzékeny ha hozzáérsz?

Vagy mire gondoltál?


Azért kérdezem,mert akik rendszeresen mossák is a péniszüket ott is tini korban a makk érzékenysége előfordul(minden ok nélkül).

2015. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!