Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pasik! Párom nagyon gyorsan...

Pasik! Párom nagyon gyorsan elmegy. Mitől lehet? 4 éve vagyunk együtt. Elég sokszor maszturbál, és a szexuális életünk is rendszeres.

Figyelt kérdés
Aggódik, hogy én meg nem élvezem. Ami sajnos igaz is mert épp elmennék amikor már borul is rám. Ekkor már minden mozdulat amit bennem tölt gyönyör de ugye ilyenkor már lankad. A másik kérdés: A pasi ha elmegy akkor mindig jó neeki? Vagy van hogy nem olyan jó?
2010. febr. 17. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát állítólag az én pasim is elmenne, csak azt szokta csinálni, hogy ha nagyon élvezi, akkor elkezd gondolkodni valami hülyeségen, pl a munkára, vagy mittomén, és akkor már nem is élvezi annyira, akkor tovább bírja :)

Aztán persze egy idő után így is elmegy, csak kicsit később :)

2010. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó előjátéknál nincs jobb :)Amikor egymás testét ismeritek meg újra és újra , mond a pasidnak h kicsit több időt szánjon az előjátékra és inkább a Te vágyaidat elégítse ki , ne a sajátját hanem a te igényeidet szolgálja.:)Vagy szex előtt egy gyors here-vere és tovább fogja bírni :) Sok sikert !;)
2010. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért megy el korábban a párod,mert stresszel.

Lehet,hogy folyamatosan arra gondol,hogy "Jajj csak nehogy elmenjek" és ez váltja ki belőle a korai orgazmust.

Próbálj meg a szex előtt kellemes hangulatot csinálni a szobában. Gondolok például egy romantikus zenére,gyertyára stb.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.: Buciusz

2010. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Próbáljon meg a párod szex előtt egy nappal (esetleg fél nappal) maszturbálni. Kori magömlés még azért is lehet,mert túl sok benne a felhalmozódott szexuális vágy.

Tapasztalatom szerint ezért van egyes embereknek éjszakai magömlésük,mert a maszturbáció hiányában felhalmazódik a szexuális vágy és elég hozzá egy kis huncut álom az orgazmushoz. Ha valaki maszturbál rendszeresen kisebb esélye van a korai orgazmushoz, illetve a nedves álomhoz.


Üdv.: Buciusz 16/F

2010. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az orgazmus mindig jól esik a fiúnak. Ami nem lenne jó neki az a környezet.

A szex idejétől: Sietni kell az orgazmussal vagy ráértek kellemesen sokáig hancúrozni.

Helyszín: Othon a hálószoba szentélyében vagy egy bevásárlóközpont WC-ben vagy moziban. (De ízlések és pofonok)


Üdv.: Buciusz 16/F

2010. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy nap többször is masztizik uh ezzel nincs gond
2010. febr. 24. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok asszem :P próbáld oldani a stresszet , és ha hamarabb megy el mint te kérj tőle újabb menetet :) ott már nem megy el olyan hamar , remélem :)
2010. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!