Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havonta egyszer vagyunk...

Havonta egyszer vagyunk együtt, de ő elég gyakran, hetente többször maszturbál.3 éve vagyunk együtt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Én szeretnék többet, de ő nem kezdeményez, azt mondja, nekem kellene. Én viszont úgy érzem, egy férfi férfiasságához hozzátartozik az is, hogy ő mutassa ki a nő felé, ha kívánja. Én 30 éves nő, ő 34 éves férfi.Bocs, hogy ide írtam, de a szex kategóriában nem kapok normális válaszokat.
2010. nov. 10. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Vannak férfiak, épp úgy mint mi nők, akik igénylik a kezdeményezést. Tedd meg! Az én férjem is hasonló beállítottságú, elég neki egy kedves szó, vagy érintés, és kezdődhet a parti.
2010. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy állandóan neked kell kezdeményezni, de nagyon nagy butaság, ha kívánod és nem szólsz.

Ha rendszeres szex mellett még kívánná a masztizást, de te már nem akarnál szexelni, azt mondanám, normális. Így viszont nagyon nem az, hogy te kielégítetlen vagy, ő meg magával játszadozik.

2010. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinetm egyáltalán nem normális. Beszéltél vele erről? Mit mond? Én is szeretem, ha a férjem kezdeményez, de én is szoktam kezdeményezni. Szerintem úgy normális, ha mindketten kezdeményeztek. Hol az egyik, hol a másik.

(Amúgy jobban jártál, hogy itt kérdezted meg, mert ahogy én látom, a szexualitás támakörnél igen sok buta fiatal írogat bődületes nagy marhaságokat, és sajnos el is hiszik egymásna, amiket írnak.)

2010. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, ha úgy érzed, nyugodtan kezdeményezz te is! Eddig hogy zajlott a 3 év alatt, mindig ő kezdeményezett? Valóban általában a férfi dolga, főleg egy friss kapcsolatban, egy normális nő nem veti rá magát a férfira már a kapcsolat elején, de egy idő után már simán belefér. Próbáld meg, biztos nagyon fog neki örülni :)


L/24

2010. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Még vmi, ahogy az egyik válaszoló írta, elég egy kevés gesztus is, pl odabújsz hozzá, mondjuk ő a hátad mögött van, fekszetek és odasimítod magad hozzá elég erősen a fenekeddel :D Én is nehezen kezdtem el a kezdeményezést, de apróbb trükkökkel ráveheted a partnert, anélkül, hogy konkrétan rávetnéd magad :)
2010. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, hogy így szakaszosan írok, még vmi:

Nálunk is eléggé ritkult a szex, bár nem beszéltünk róla, mi az oka, de elkezdtem én is kezdeményezni és jót tett, azóta ő is sokkal gyakrabban akarja. Sok sikert!

2010. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nálunk nagyobb a baj. Ha hozzábújok, kb. baráti gesztusnak veszi, ha egyenesen a lényegre térek, akkor a naaa, ne csikizz mondat szokott elhangzani. Mintha egy szégyenlős szűzkislányt próbálnék rávenni a szexre, nem a meglett férjemet. Az elején még jó volt, aztán jött a baba, és azóta ez van.
2010. nov. 10. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor tényleg nagyobb baj van :S Tapasztalatom nincs ilyen téren, de ha akkora a baj, lehet, hogy el kéne menni egy párterapeutához, vagy alaposabban elbeszélgetni a férjeddel. De olyanról hallottam, hogy szülés után a férfiak nem kívánják annyira a nőt, de fogalmam sincs miért :S
2010. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

A férfi is lehet visszahúzódó


Előfordulhat, hogy a szülés utáni szexuális életet kezdeményező nőt tartózkodó, esetleg visszautasító férj fogadja a hálószobában. A nőt ettől féltékenység gyötri, mert azt hiszi, hogy a párja másutt keresi az örömöket. Azonban nem biztos, hogy erről van szó. Szülés után a férfiak kénytelenek másként (is) viszonyulni a feleségükhöz, és ez kihat a szexuális életre is. Akiben eddig csak a szeretni és kívánni való nőt látták, most csak az anyát képesek felfedezni. Az anyaság pedig – mivel a saját anyjukhoz fűződő, tabuk által elfojtott érzések visszatérését indukálja – bénítóan hat a nemi vágyra és a szexualitásra. Ilyenkor nem tanácsos erőltetni a dolgot, sokkal inkább olyan intim légkört kell teremteni, ahol végre kettesben lehetnek, és a gyerek körüli tennivalók a háttérbe szorulnak.


forrás:

[link]


érdemes olvasgatni a neten :)

2010. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem normális...

mi együtt élünk a párommal,én 20 leszek,ő 23 lesz és heti 5 megvan,az tuti..pedig nekünk is van munka,suli,betegség,háztartás stb...

2010. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!