Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom, hogy csomóan kérdezték,...

Tudom, hogy csomóan kérdezték, de: lehet veszélyes a mellben lévő csomó serdülő korban?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy most vagyok 15 éves és kb 3 éve van csomó mindkét mellemben. A szüleim nyugtatgatnak, hogy majd elmúlik, de rohadt zavaró. Főleg, hogy amúgy viszonylag vékony vagyok és a melleim rohadt nagyok miatta. Meg már többször sütöttek el melltartós poénokat.

2015. márc. 24. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a kamaszkori csomok normalisak.
2015. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez minden fiúnak van.Én is átestem ezen is .Most változnak

a hormonjaid,és kezdődik a férfivé válásod .Akár egy évig is eltarthat .Lehetőleg ütés ,nyomás ne érje .

2015. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az, mindenhol azt írják pár hét vagy akár egy év, de nem 3. :(

Ráadásul a férvivá se most megy végbe, mert a hangom évek óta mély, széles a vállam és kb a szemem nem szőrös még :D

2015. márc. 24. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
De bizony van akiknek 18 éves koráig ott van.Ha aggódsz miatta menj el a háziorvosodhoz és kérd meg hogy tapintsa àt,nézze meg.
2015. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, beszéld meg ezt a problémát vele. Ha kell, továbbküld valahová, ha nem, nem. De mindenképp megnyugszol.
2015. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!