Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl gyorsan nő a tököm hogyan...

Túl gyorsan nő a tököm hogyan állítsam meg?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (nem régóta)és már 15,4cm a péniszem körméret pedig 11,6 viszonylag kicsi a makkom.
2015. márc. 24. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát a tökömet használják a teljes nemi szervre is, nem csak a golyókra


pl. kilátszik a tököm, az nem csak a golyókat jelenti

2015. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

65%-os jól mondtad,majd a teste is idővel hozzá fejlődik.


Amúgy ritka hogy az alacsonyabb fiúk(mert 157 cm magas az elég alacsonynak számít)fejlettek legyenek,pont hogy ők szoktak panaszkodni hogy mikor nő meg a péniszük vêgre,mikor lesznek magasabbak.Szóval örülj hogy fejlett vagy.


Bővebb,tehát ne tapados farmert és a farmerre rálógó felsőt,rapper típusú cuccokat hordjál.

2015. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egyáltalán. Nekem is hasonló méretem volt mikor 13 voltam (15 cm) és akkor vettem észre usziban hogy van akinek kisebb alapból meg nem olyan szőrös. Örülj neki, hogy neked már ilyen szép méreted van, és végre nem leszel kisfiú sem! :) A magasságod pedig egészen sokáig változhat még. 18 éves korodig simán nőhetsz még, szóval amiatt se aggódj! :)
2015. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!