Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozással kapcsolatban...

Borotválkozással kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
16 évesen csak az államon és a bajuszomon nő szőr, az is színtelen. Az arcom oldalán fog-e nőni valaha, és mindig ilyen "fehér" marad? Ja és mi az a csík a borotván a pengék mellett?
2010. febr. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nőni fog,de ha nem,az se érdekeljen:)

A csík pedig krémezőcsík,jobbn csúszik a borotva:)

2010. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az arcodat el ne kezd borotválni, mert borostás leszel. Ha zavarnak a pihék, akkor gyantázd vagy gyantáztasd le, de semmiképp ne borotváld!
2010. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyéni, hogy milyen lesz a szőröd. Erre nincs szabály. Kinek ilyen, kinek olyan. Majd meglátod, ahogy alakul.


Mindig adott helyzetben fogod eldönteni, hogy a pillanatnyi szőrhalmazoddal mit kezdesz, mit akarsz belőle kihozni, és aszerint nyírod.


A borotván, ahogy húzod, először a gumiredő kifeszíti a bőrödet, aztán a pengék a feszített bőrön elvégzik a vágást, majd a "csík" lehúzza. A "csík" kopik el először. Amikor elkopik, érzed, hogy mi hiányzik :) Olyankor cseréld.

2010. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D az az igazság, hogy már másfél éve borotválkozom. lehet hogy furán hangzik de én éppenhogy szeretném hogy szakállam legyen de az egész arcomon szeretném, nem csak ott ahol írtam.
2010. febr. 16. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
én most leszek 17, és mostmár nő oldalt is. fél éve még nem nőtt, szal nyugi
2010. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!