Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi számít alacsony tesztoszter...

Mi számít alacsony tesztoszteronnak egy 25 éves férfinál?

Figyelt kérdés
Ne hozzuk fel a megadottat,hogy 10-30nmol.Inkább a tapasztalatokat,hogy mennyinek kellene lennie egy normálisan működő férfinál.Valahol láttam,hogy már 15 alatt tapasztalható negativ hatása.nekem 13 körül van és depis vagyok és szorongós.Lehet-e ez az érték az oka?vagy inkább a szorongás az oka az alacsonyabb tesztoszteronnak?
2015. márc. 11. 10:59
 1/7 anonim válasza:
a nulla
2015. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor már az sem érdekel hogy fiú vagy e.
2015. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt a választ nem értem.
2015. márc. 11. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy minden szorongó embernek rossz a tesztoszteron szintje
2015. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor olyan szintre süllyedsz,hogy semmilyen szexuális inger nem hat rád,minden közömbösen hagy ,még a masztik is elmaradnak már Ezt okozhatja az alacsony tesztoszteron színt is . 2 es voltam .
2015. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a tesztoszteron szinted miatt szorongsz


ha nem tudnád a számát, nem zavarna


valahonann tudod mennyi, beszélj az orvosoddal, mit lehet tenni ebben az esetben


egyébként miben nyilvánzul meg az alacsony tesztoszteron szinted, milyen külső jelei vannak, amik zavarnak? vagy netán gyereket akarsz?

2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem,nem akarok gyereket.

Miben nyílvánul meg?Szőr az arcomon alig van,2 hetente is elég borotválkoznom.Ha hetente teszem ezt meg akkor nem látszik szőr.Nincs önbizalmam,határozatlan vagyok.

2015. márc. 12. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!