Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony szintű erőkifejtéstől...

Alacsony szintű erőkifejtéstől is remegek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha szkanderozunk, esetleg verekszünk, vagy csak megpróbálok felemelni, valamit elkezd remegni kezem, vagy akár egész testem.

Ha viszek valami nehéz súlyt, vagy kifáradok edzéstől sosem remegek, viszont ha valakivel (akár gyengébb akár nem) elkezdek lökdösődni vagy ilyesmi később máris remegni kezdek. Biztos nem a "félelemtől" mert legjobb barátommal is szoktunk ilyeneket és akkor is ez van.


Esetleg van erre valami vitamin? Vagy mit csináljak?

(Átlagos edzettségű és testalkatú 16 éves fiú vagyok)



2014. okt. 9. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kissé gyenge a testi felépítésed,csontozatod ,izomzatod .

Ettől aztán az önbizalmad is gyengébb .Nem tudom mennyit sportolsz,de csak az erősíthet .

2014. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Csak tudományos magyarázatot kerestem.

Amúgy van önbizalmam is, sosem félelemtől remegek, csontjaim erősek (még soha nem volt törésem).

Ha én kezdeményezek azután is remegek, szóval nem értem az egészet.

2014. okt. 9. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalmad lehet.
2014. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

..........

(facepalm)

(fecepalm)

Hányszor mondjam még, hogy nem vagyok önbizalom hiányos, és akkor is ez történik amikor egy barátommal csak úgy játékból verekszünk. Nem egy falka cigány támadt rám késsel meg láncokkal!!!

2014. okt. 10. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Felmegy az adrenalin szinted, attól remegsz. Ha sok ilyen helyzetbe kerülsz egy idő után megszokod. Jó hatással lenne pl. küzdősportja járni akkor eleinte ott is remegsz majd, de aztán megszokod és nem fogsz.
2015. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!