Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég gyakran felcsúszik a bal...

Elég gyakran felcsúszik a bal herém. Mitől lehet ez? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
ha sportolok,ha hidegebb van,vagy csak úgy néha is,meg van mikor szex közben is.
2015. febr. 5. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek a jelenségnek "ingahere" a neve, Valószínűleg nem okoz majd különösebb gondot, de azért megnézethetnéd urológussal!
2015. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Pontosabban akkor ingahere, ha felcsúszik és nem érzed a herezacskóban. Ha csak feljebb húzódik (de a zacskóban marad), az szexnél vagy sportnál normális.

2015. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hova?


Vissza a hasüregbe nehezen,mhiszen elviekben már nem lehet akkora rés, amin le fel mozoghat, vagy a heréd nagyon kicsi..

Vizsgáltattad mar?


Vagycsak simán felhúzódik a hímvessző irányába? Mert az normális, sőt átalában mindkettő szokott..

2015. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy a péniszem mellé,már nincsen a zacskóban

de nem fáj vagy ilyesmi,csak kényelmetlen

2015. febr. 5. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg feljebb nem megy, addig normális..viszont ha kellemetlen, vagy esetleg majdhogynem fáj is, akkor nézesd meg..mert az gond, és műteni si lehet, hogy kell.. Nem vagyok orvos, de van olyan eset..

Persze nem jőkedvükből műtenek, ha muszáj, inkább elkerülik..de van olyan gond, ami sterilitást okozhat..

Persze ez csak találgatás nist részemről, hisz ennyiből diploma nelkül diagnőzipst felallitani ostobaság ;)


A lényeg, hogy nem szabad elhanyagolni, azert írtam eshetőségeket.

2015. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem nincs ezzel semmi gond,ha vissza is jön minden nehézség nélkül.Nálam is így van ez,már jó pár évtizede .

testileg sem vagyunk egyformák.Akinek már ez nem igy van,egyből orvoshoz küld .Most képzeld el elmész dokihoz,mit fog csinálni? Meg műt ? Összevarr ott valamit?

Vannak itt megrögzött orvos küldők .

2015. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elolvastad amit írtam utolsó..

Mondom ha fáj, vagy tényleg kellemetlen, tehát nem csak fura érzés...


És igen,akkor varrnak, ha kell..de csak ha kell.......vannak akik notórikus orvsokerülők

2015. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!