Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A homlokomon nagyon gyakran...

A homlokomon nagyon gyakran vannak pattanások és szeretnék valamit tenni ellene. Mit javasoltok? 20/F

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a feketeszappan :) patikákban lehet venni
2014. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. okt. 8. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban ha pattanásos vagy az arcodon rendszeresen valahol, az valami belső problémára utal inkább, a kamasz kort rég kinőtted.

Lehet a stressz is az oka vagy valamit nem bír a szervezeted (Pl. én az olajos magvaktól rügyezek ki). Olvasgass utána és próbáld kitalálni, mi okozhatja.

2014. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Só / szószappan szuper rá. És igen érdemes lehet utána menni miért is van amúgy.
2014. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem csak valami bőrbetegség, mert a felkaromon meg a combomon sem szép sima a bőr, a homlokomon is ilyen nagyon apró kiütések vannak de arról már lemondtam hogy eltüntetem valahogy.
2014. okt. 8. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne használj bolti szappanokat, mert azok elzárják a bőrt és ez okozhat ilyen pattanásokat, arra érzékenyeknél.

Használj olyan handmade szappant, ami nem tartalmaz festék és illatanyagot.

2014. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A bőrbetegségek azok belső szervi problémára utalnak. Így tisztul. Ezt szokták elnyomni és akkor megy beljebb a probléma.
2014. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
atyaúristen és akkor most mit csináljak? ha nem leszek pattanásos akkor betegebb leszek?
2014. okt. 9. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Sóval tisztulni segíted nem elnyomni. Lehet hírtelen mondtam nem is tudom hogy lehet azt elnyomni. Annyi hogy nem baj ha figyelsz a jelekre amit a tested ad. Bőrbetegség az mindig valamitől van. Egyéb testi illetve lehet nézni test előtti az érzelmi részt is.
2014. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamo77db ***** válasza:
Előre bocsátom: gyűlölök orvoshoz járni! Most mégis azt mondom, keresd fel a kozmetológiai szakrendelést. Ott pont ilyesmi problémákkal foglalkoznak. Ők biztosan tudnak segíteni neked. Addig pedig főzz kamillateát, márts bele a kihűlőben lévő, kellemesen langyos teába egy zsebkendőt, utána feküdj hanyatt és tedd a homlokodra a zsebkendőt, persze megfelelő, hosszúkás alakúra hajtogatva. Maradj így, míg ki nem hűl a homlokodon a zsebkendő. Biztosan jó lesz és közben még pihensz is egy kicsit!
2014. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!