Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha benyilall az ánuszom,...

Néha benyilall az ánuszom, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy ritkán, mindenféle előjelzés nélkül, indokolatlanul erős nyilallást érzek az ánuszomnál, de ez ritkán szokott előfordulni, de annál jobban fáj. Most például olyan erős volt, hogy komolyan feljajdultam. Amúgy semmilyen problémám nincs székelésnél. Mitől lehet ez?

2015. febr. 1. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok minden előidézheti, de leggyakrabban akut prosztatagyulladás az oka. Ez lehet bakteriális, de lehet hogy csak nemrég fűszeres, csípős kaját ettél. De lehet aranyér vagy más is, a fájdalom minőségétől függ.
2015. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ámor odanyilaz.
2015. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
segbekúrtak?
2015. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordulj proktológushoz. Elképzelhető, hogy aranyér.
2015. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bakteriális verziót kizárhatjuk, mert igényes vagyok, ápolt, kizárt, hogy bármiféle fertőzés legyen jelen.


A fűszeres kaják - némelyik - gyorsan átmegy rajtam, de nem hinném, hogy komolyabban ez okozná a nyilallást.


Viszont egy kivizsgáltatás már tényleg ideje volna, meg akarok győződni arról, hogy... remélem, nem aranyér vagy hasonló =-(

2015. febr. 1. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan túl leszel rajta. Egy kicsit kellemetlen helyzetbe kerülsz arra a néhány pillanatra, de legalább megtudod, hogy mi a baj;)
2015. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a megértéseteket! Remélem, ha kiderül, hogy van is valami bajom, gyógyítható lesz!
2015. febr. 1. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!