Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mar ket eve jarok a baratnomme...

Mar ket eve jarok a baratnommel. Es egy heten ketszer elmegyek nala es lefekszunk, de ovszert nem hasznalunk. De amikor jon kiveszem es eddig meg nem lett terhes. Velem lenne valami? A tobbi lent F/17

Figyelt kérdés

Amikor erzem hogy jonne kiveszem vagy kiverem. Nem tudom szerintetek van velem valami baj mert elvileg az elovaladektol is teherbe eshet.

Ha kiverem szex utan nagyon folyekony es van amikor olyan atlatszo.Ez termeszetes? Vagy az a baj hogy egy heten vagy haromszor is csinaljuk?

Ez termeszetes vagy nezessem meg magam?

Mert eddig meg mindig megjott neki a havi.



2015. jan. 25. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
örülj neki, mit vársz ha nem élvezel bele?
2015. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Eddig meg megjott, de jovo honapban lehet, hogy mar nem.

Jol ertem? Direkt annak orulnel, ha lany terhes lenne?

2015. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat velem nincs semmi? Mert olvasgattam hogy sokan az elovaladektol is terhesek lesznek..
2015. jan. 25. 12:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele! Ha minden dugásból gyerek lenne, akkor kb 100 gyereketek lenne...
2015. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Előváladéktól még senki sem lett terhes,ha nem volt bent spermium.Elélvezés után valóban ilyen agyag jön még,mert az még a prosztata terméke .Elélvezésnél előnedv,majd azonnal a prosztata terméke keveredve a spermiummal,mert ez hozza magával,majd simán csak a prosztata terméke .Ez a sorrend .
2015. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5: Előváladékban is lehet spermium!
2015. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki jól használja a megszakításos közösülést, akkor abból gond nem lehet. Én a Barátőmmel Pharmatex kúpot használunk, megszakítással. És mindig úgy csináljuk, hogy ne legyen a húgycsövemben spermium, amit az előváladék magával vihet.
2015. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

van olyan férfi akinek nincs előváladékja és van akinek van.

találkoztam már jópárral az első és a második fajtából is.

szóval az alkatod ilyen.

2015. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden férfinak van előváladéka, max nem lehet észrevenni.
2015. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van előváladéka.
2015. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!