Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület okozhat...

Fityma szűkület okozhat nagyobb gondokat?

Figyelt kérdés

Fityma szűkületem van. Vagyis merevedéskor nem lehet teljesen a makk mögé húzni a bört. Nem élek nemi életet, és nem is szeretnék, szóval a szexel kapcsolatos tanácsokkal kíméljetek. Csak okozhat e súlyos betegséget? Tisztán tartom, oda figyelek rá.

18



2015. jan. 18. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha csak mereven nem megy, akkor relatív fitymaszűkületed van. Ha tisztán tudod tartani, súlyos betegséget nem okoz.

Tanácsot nem adok, de azt elárulod, miért nem tervezed, hogy nemi életet élj?

2015. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Asszexuális vagy?
2015. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert eddig se érdekeltem a kutyát se, nem vagyok olyan hogy kellenék valakinek. Nagyon magány kedvelő vagyok, nincsenek is barátaim, sehova nem járok el csak melóba. Ezzel a gondal meg nem is menne a szex. kezeltetni meg nem akarom, mert az csak azon segítene, hogy jól menjen a szex, de mivel arra nem kerül sor, így felesleges, csak nem szeretnék nagyobb gondodt. :)
2015. jan. 18. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Tartsd tisztán. Ez egyenlöre nem okoz gondod, főleg ha nem élsz nemi életet.
2015. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azért még gondold át! Lehet, hogy most így látod, de később még változhat a hozzáállásod.
2015. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugi fiatal vagy,semmiről sem maradtàl még le.


Meleg vízben a fitymád kezd el tornàztatni minden nap amikor fürdesz.

Húzogasd hátra a fitymàd óvatosan,lassan és ezt akkor is csináld ha màr merev a péniszed,hiszen ekkor van vele gondod.

Ha szerencsés vagy azt veheted észrempàr hét alatt hogy mindig kicsit hàtrébb tudod a fitymàdat húzni ês kevésbbé feszül.


Ha nem válik be menj el,urológushoz,nem kell beutaló hozzà,csak tb kàrtya és személyi.

2015. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem megoldani akarom a problémát, mert nincs rá szükség, csak arra voltam kíváncsi, milyen nagy bajok lehetnének e belőle.
2015. jan. 19. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha most (még) nem is élsz nemi életet akkor is érdemes megcsináltatni. Sőt, épp MOST érdemes, hisz a gyógyulás alatt nem lesz gond! A szűk fityma talaján számos nagyon komoly betegség kialakulhat, ne hanyagold el magad!
2015. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


De most gondolj bele ha most foglalkozol a fitymaszűkületeddel akkor lehet most még magadnak is helyre tudod hozni otthon,csak tornáztatni kell meleg vízben.


Ha viszont teljesen elhanyagolod ezt akkor rosszabbodhat a szűkületed!


Lehet hogy most mêg te magad tudsz tenni a szűkület ellen!

2015. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De MINEK?
2015. jan. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!