Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükület?

Gerinyo1 kérdése:

Fityma szükület?

Figyelt kérdés

Ugy tudom fitymaszükületem van.Más nemi betegségem is lehet ? Ezt házilag lehete orvosolni vagy csak körülmetéléssel ? Tapasztalat ?

Képek:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2015. jan. 9. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem fitymaszűkület.

"Más nemi betegségem is lehet ?" azt nem tudjuk megmondani ránézésre, hogy szifiliszes, esetleg AIDS-es vagy-e...

2015. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Részleges fitymaszűkületed van. Lehet a fék is rövid egy kicsit. Nem írtad a korod. Szerintem nem kell metélni. De orvoshoz mindenképp el kell menni. Ő adhat olyan szteroidos kenőcsöt ami segíthet.
2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2015. jan. 9. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez bizony olyan szűkület, amit muszáj műteni. Ezt hiába kenegeted akármivel, ebből metélés lesz.
2015. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt tudom ajánlani most 14 évesen menj orvoshoz,mert ha valamilyen műtéti beavatkozásra lenne szűkség,azt altatásban végzik el .
2015. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

A fitymaszűkületet nem csak metéléssel lehet orvosolni,ez tévhit.Van bemetszês is,amikor a péniszed aljàn ejtenek vàgàst és a fitymán lazítanak,de nem vágjàk le,van fityma plasztika is.


Meleg vîzben a fitymàd ha merev a péniszed mennyire tudod hàtrahúzni?

Illetve a fitymád ernyedten és állva mennyire tudod hátrahúzni?


Urológushoz egyedül is elmehetsz,nem kell a sima vizsgálathoz szülői kíséret,beleegyezés,mert màr fiatalkorú vagy.


Simán neten meg kell nézned hogy a helyi kórhàzban mikor van rendelés az urológián,a szemêlyi igazolványod,vagy ha még nincs akkor diákigazolványodat kell elvinni magaddal,meg a tb kàrtyát és elmehetsz egyedül is,vagy testvér,barát is elkísérhet.Az urológus aszisztense kiszkott menni időnként vagy ha aznorvos az ajtót kinyitja awkkor kell ezeket azniratokat odaadni neki.


Az orvos simán megvizsgàl és elmondja hogyan lehwtne kezelni téged.Ha műteni kell ahhoz viszont a szüleidnek hozzà kell jàrulniuk,de a műtét időpontját akár nyàra,szünidőre is időzítheted.


Ha kísérővel mész (szülő,felnőtt)a vàróba,kint vàrjon meg (vagy ha bemegy veled és nem lenne külön vizsgàló akkor forduljon el a vizsgálat alatt )és majd vizsgálat utàn menjen be az orvossal beszélni.


sSzerintem a makkodon amit làtok az nem fertőzés hanem valami esztétikai hiba lehet csak.


Ha a fitymád a makk ögé tudod húzni akkor nem feltétlen kell metélni.

2015. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen fiatal korban,enyhe fitymaszűkületnél sokan melwg vîzben próbáljàk a fitymájuk tornáztatni,aki szerencsés az pàr hét alatt azt veheti észre hogy a fitymájàt könnyebb hátrébb húzni és màr nem feszül,ha nem válik be akkor sajnos urológushoz kell menni
2015. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a szűkület az amikor hátra se lehet húzni. Ez egy vicc, ne vedd komolyan ezeket a műtétes trollkodásokat xD
2015. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez bizony az! És műteni kell!!!

1- 12-13 éves elmúltál. A nyújtásos módszer addig hatásos.

2- Ez annyira szűk, hogy ha erőltetted akkor csak még jobban be fog szűkülni.

2015. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Annak ellenére, hogy az előttem szóló 0%-ot kapott, jókat ír.

Nem feltétlen kell műteni, pl a kenőcsöt is mondta innen valaki.

Sőt, szerintem ezt egyáltalán nem kell teljesen körülmetélni, elvégre le is tudod húzni.


Más betegséged nem hiszem hogy lenne, de mire gondoltál?

És igen, relatív fitymaszűlületed van, szóval ez még egyáltalán nem gáz.


Mennyire fáj, amikor hátrahűzod?

2015. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!